Як продати картину в інтернеті.

Останнім часом велика кількість художників-скептиків потихеньку переміщуються в віртуальний світ. Ще вчора вони відгукувалися негативно про інтернеті , як про згубно впливає звичці. Але вже сьогодні такі скептики знаходять в мережі інтернет місце для продажу своїх картин. Приміром, трудиться художник в маленькому селі, а картини продає через мережу інтернет, коли в його селі продати їх було б нереальним.
Вам знадобиться
  • Створити свій сайт-візитку.
Інструкція
1
Якщо порівнювати продажу картин художників, які здійснюють угоди за допомогою мережі інтернет, то можна виділити тих, у кого це добре виходить, і тих, у кого це виходить трохи гірше. Для того щоб збільшити продаж своїх картин, часом буває недостатнім створити платформу для розміщення цих картин. Обов'язковою умовою є просування свого сайту, інакше про нього ніхто не знатиме.
2
Уявіть собі, що ваші картини постійно купують. На вашому сайті, який є вашою візиткою, стоїть лічильник проданих картин. Як ви думаєте, у кого є непогані шанси продавати картин в 2 рази більше: у людини з високим показником проданих картин чи навпаки? Великою перевагою є добре продуманий сайт. Ваша галерея не просто так зветься «галереєю on-line». Замовник може переглянути ваші роботи в будь-який час дня і ночі.
3
Варто відзначити, що продажі збільшуються при наявності автобіографії на вашому сайті-візитці. Назва сайту має відповідати тому, що він має на увазі. Бажано вказувати в імені сайту прізвище художника. Як правило, сайти з таким ім'ям індивідуальні, а їх адресу легко запам'ятовується.
4
Майте на увазі, що дизайн сайту повинен відображати «творчий мінімалізм». Якщо ви вирішите прикрасити свій сайт зайвими «наворотами» і «фішками» - це буде відштовхувати деяких відвідувачів. А відвідувачі - це ваш заробіток. Чим більше відвідувачів - тим вище шанс продажу картини.