Як зробити журавля з паперу.

Паперовий журавель, виготовлений всього з одного аркуша паперу , викличе подив і захоплення у кожної людини, яка цінує предмети, створені власними руками. За допомогою мистецтва орігамі ви можете навчитися складати паперового журавля за лічені години, згодом дивуючи друзів і знайомих оригінальними рукодільні подарунками.
Інструкція
1
На відміну від більшості фігур оригамі, журавель виготовляється не з квадратного, а з прямокутного аркуша. Візьміть аркуш формату А4 і перегніть по діагоналі два верхніх кута, утворивши центральну точку.
2
Потім верхню сторону листа загніть горизонтально на себе, поєднавши край з лінією, умовно обмежує верхній квадрат з діагональними згинами.
3
Після цього переверніть лист паперу і по намічених лініях згорніть його верхню частину, щоб вийшла трикутна фігура. Смугу паперу , яка залишилася під фігурою, загніть назад.
4
Тепер правий кут отриманого трикутника загніть до центральної вертикальної лінії, потім відігніть і розплющите кишеню по центру трикутної фігури. Кут, смотрящий вниз, загніть наверх, автоматично згинаючи його бічні сторони. Потім загніть отриману деталь вниз. У вас має вийти подовжений ромб. Зігніть його навпіл вправо.
5
Зігніть до центральної лінії лівий кут трикутника і повторіть всі описані вище дії, утворивши з лівого кута таку ж фігуру, яку ви склали з правого кута.
6
Переверніть заготовку і складіть навпіл прямокутну смугу, яка тепер знаходиться перед вами. Склавши її навпіл, зігніть смугу додатково «блискавкою», зробивши спочатку вигин від себе, а потім на себе.
7
Два вигину, що йдуть один над одним, утворюють сходинку. Переверніть фігуру назад на лицьову сторону і зігніть на себе бічні кути із зігнутою смужкою. Їх краї вставте в кишені ромба.
8
Після цього ліву верхню сторону ромба виверніть назовні вбік, щоб сформувати голову птиці. Паперовою стрічкою обмотайте нижню частину фігури, щоб зробити пояс. Ваш паперовий журавель готовий.