Як зробити зайця з паперу.

Незвичайні паперові вироби можуть зацікавити навіть досвідченого в творчих заняттях людини, особливо, якщо вони досить складні і незвичайні. В якості непростий, але цікавої у виготовленні і вражаючою в готовому вигляді поробки ми пропонуємо вам зробити власними руками паперового зайця з великої кількості окремих маленьких модулів з паперу. Освоївши метод складання зайця з паперових трикутників, ви зможете збирати будь-які інші фігури, використовуючи ту ж саму техніку.
Інструкція
1
Заготовте побільше шматочків паперу - в якості заготовок для модулів можуть послужити старі списані аркуші з блокнотів і зошитів, вирізки з газет і журналів. Розмір листочка паперу для одного модуля повинен складати приблизно 7 на 5 мм.
2
Поверніть листок навпіл і загніть краю до центру, щоб вийшов куточок. Переверніть заготовку і знову загніть куточки, після чого підігніть знизу вгору нижню частину фігури, щоб отримати трикутник.
3
Складіть трикутник навпіл, загнутої кромкою всередину. Виготовте ще кілька таких трикутників - для зборки фігури вам знадобиться багато модулів.
4
Придивіться до модулів - ви побачите, що вони легко надягають один на одного. Таким чином, з трикутних модулів можна зібрати практично будь-яку скульптуру. Скріпіть два перших трикутника третім, помістивши його над ними. Продовжуйте з'єднувати модулі таким методом, формуючи ланцюжок.
5
Замкніть ланцюжок модулів, закріпивши її ще одним трикутником. Продовжуйте нарощувати ланцюжок з модулів, додаючи новий ряд модулів, надягаючи їх один на одного і формуючи нові кола. Зрозумівши принцип складання концентричних кіл, спробуйте нарощувати форми фігури, створюючи потовщення і додаткові елементи на зовнішніх стінках.
6
Збираючи з модулів фігурку зайця , не забудьте сформувати з модулів вуха і мордочку. Пристосувавшись, ви зможете підключати фантазію і видозмінювати фігури і їх обриси за власним бажанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SUzmQgIF9Fc