Як прив'язувати повідці до основної жилки. Кріплення повідця до основної волосіні.

Риболовля - захоплююче хобі і корисне захоплення, і чим більше секретів грамотної риболовлі ви дізнаєтеся, тим продуктивніше вона буде, і тим більше буде ваш улов. Сьогодні багато рибалки використовують для лову риби донку з кінцевим вантажем. У цій статті ми розповімо, як правильно прив'язати повідець до основної волосіні, використовуючи різні способи, доступні будь-якому рибалці.
Інструкція
1
Найбільш простий метод прив'язування повідця до волосіні - це прикріплення до основної волосіні декількох шматочків ізоляції. Надягайте на волосінь стільки шматочків, скільки повідків ви збираєтеся на неї кріпити. На основній волосіні зав'яжіть петлі таким чином, щоб кембрік опинився між двох петель.
2
Ще один метод включає в себе створення знімного повідця. Виготовте окремий поводок і закріпіть на його кінці карабін. За допомогою карабіна поводок при необхідності кріпиться на основну волосінь з використанням петлі.
3
Також ви можете виготовити цілком знімну снасть - для цього вам буде потрібно два карабіна по обидві сторони снасті, які закріплюють волосінь з поводками на основній волосіні з одного боку і на амортизаційної гумці з іншого боку, а по закінченні риболовлі карабіни відстібаються і волосінь знімається.
4
Закріплюйте карабіни правильно - зав'яжіть кілька петель по кількості повідків на основній волосіні, використовуючи подвійний вузол. На кінцях повідків зав'яжіть такі ж петлі. Прикріпіть повідці до волосіні методом «петля в петлю».
5
Також ви можете використовувати звичайну гудзик, яка заздалегідь надаватися на основну волосінь. Ліворуч і праворуч від ґудзики на волосіні в'яжуться додаткові вузли, а до гудзика кріпиться поводок.
6
Якщо ви збираєтеся ловити дрібну рибу, виготовте простий поводок методом розрізний петлі. Зауважте петлю на основній волосіні, а потім відріжте один з її країв, і до кінця волосіні від петлі прив'яжіть гачок.
7
Для того, щоб снасть прослужила ще довгі роки, використовуйте потрійний вертлюжок, який забезпечить довговічність і якість риболовлі.
8
Відстань між поводками при установці донки робіть не менше двох довжин повідків. Довжина самих повідків не повинна перевищувати 30 см.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lBqbIMHd1xE