Як зробити з паперу трояндочку.

Швидким і простим у виготовленні, і разом з тим пам'ятним і душевним, може стати подарунок на будь-яке свято у вигляді саморобної паперової троянди. Така троянда буде радувати будь-якої людини, що отримав її, і ви можете навчитися робити паперові троянди вручну, використовуючи тільки кольоровий папір і зрізані гілочки дерев. Виготовлення таких трояндочок принесе задоволення як в одиночному творчості, так і в спільній роботі з дитиною.
Інструкція
1
Візьміть папір такого кольору, яким повинна володіти троянда - білу, рожеву або червону, а також зелену папір для листя, клей ПВА, ножиці, олівець і гілочку дерева. Виріжте з кольорового паперу квадрат потрібного розміру. Для невеликого бутона підійде квадрат 10х10 см.
2
На квадраті олівцем намалюйте округлу об'ємну спіраль з широкими витками. Ножицями виріжте спіраль по намальованому контуру, зрізавши по краях гострі кути. Починаючи від краю колишнього квадрата, згорніть спіраль в трубочку і, утримуючи краю, злегка розведіть в сторони її витки, щоб надати спіралі форму бутона троянди.
3
Капните в проміжки між витками спіралі трохи клею ПВА, а також нанесіть клей на кінчик стрічки, яка зовні замикає спіральні витки, і притисніть його. Дочекайтеся висихання клею і надайте бутону остаточну форму.
4
Із зеленої кольорової паперу виріжте силует листа дерева і, поклавши заготовку листа на м'яку поверхню, продавите твердим тонким предметом - паличкою або пилочкою для нігтів - лінії і прожилки на аркуші.
5
На черешке аркуша зробіть отвір і просмикніть в нього гілочку. Капніть на край листа клеєм, щоб приклеїти його до дерева.
6
Потім візьміть підготовлений бутон, нанесіть клей на кінчик гілочки і на внутрішню сторону бутона, надіньте його на гілочку і притисніть.
7
Ваша паперова троянда готова. При бажанні можна виготовити троянду з декількох крупних бутонів з великою кількістю листя.