Як зробити об'ємні квіти. Як зробити об'ємний квітка з паперу.

Красиві об'ємні квіти з паперу можна застосовувати в самих різних сферах творчості - в дизайні та оформленні приміщень, в прикрасі листівок і альбомів, в скрапбукінге, в створенні пам'ятних колажів, і в багатьох інших видах рукоділля. Використовуючи техніку створення об'ємних квітів, ви можете варіювати їх розміри, кольори і поєднання, створюючи оригінальні паперові композиції, які здивують будь-якої людини. Для того, щоб створити об'ємний паперовий квітка, вам знадобиться кілька невеликих паперових трикутників однакового розміру.
Інструкція
1
Один квітка складається з двох ярусів, в кожному з яких по шість пелюсток. Пелюстки виготовте з підготовлених трикутників більше і трохи менше. Нижній ярус робиться з більших трикутників, а верхній - з більш дрібних.
2
Візьміть клей і склейте два нижніх кута кожного трикутника між собою, щоб вийшов конус з подовженим кутом нагорі. Серцевину квітки зробіть з паперу іншого кольору, згорнувши в щільну трубочку вузьку смужку паперу.
3
Притримуючи її пальцями, злегка витягніть кілька витків назовні, щоб зробити серцевину об'ємніше. Приклейте серцевину на основу - листівку або альбом, попередньо склеївши витки клеєм ПВА, а потім навколо серцевини викладіть симетрично шість паперових пелюсток, які ви попередньо склеїли з трикутників.
4
Приклейте їх до основи. Потім між великими нижніми пелюстками починайте приклеювати невеликі пелюстки верхнього ярусу в кількості шести штук. Злегка відігніть кінчики пелюсток, щоб вони виглядали об'ємніше і реалістичніше.
5
Прикрасьте квітка бісером, блискітками або намистинами, які можна як приклеїти всередині пелюсток на клей ПВА, так і нанизати на декоративну дріт, яка буде обрамляти квітка. Така квітка стане гідною прикрасою для будь-якого урочистого випадку.