Як зробити розводи в милі. Як зробити форму для мила.

Сьогодні миловаріння стало вкрай популярним хобі, і все більше людей захоплюються створенням натурального домашнього мила з різними ароматизаторами, добавками, різних форм і складів. Майстри-миловари постійно вдосконалюють свої вміння і шукають нові цікаві ідеї, які можна втілити в миловарінні, і одна з таких ідей - створення красивого і незвичайного мила з мармуровими розводами. Про те, як приготувати таке мило, ви дізнаєтеся з нашої статті.
Інструкція
1
Для виготовлення мила придбайте прозору і білу мильну основу в спеціалізованому магазині, а також відповідний ароматизатор, барвник, форму для застигання мила і ємності для підготовки мильної основи. Також вам знадобляться інструменти для роботи - палички, ложки, зубочистки та пластмасові піпетки.
2
Візьміть дві ємності і розплавте в одній з них білу мильну основу, а в іншій - прозору мильну основу, якої повинно бути на одну третину більше, ніж білої. В обидві ємності додайте трохи мильного ароматизатора.
3
Візьміть ємність з прозорою мильною основою і вилийте її в заготовлену прямокутну форму. Перемішайте суміш ложкою. Дочекайтеся, щоб розплавлена мильна основа стала трохи прохолодніше, і після цього візьміть ємність з білою мильною основою і насипте туди трохи яскравого барвника.
4
Ретельно перемішайте суміш, щоб вона стала однорідною за кольором. Перевірте, чи достатньо остудилася прозора мильна основа, і після цього акуратно залийте забарвлену основу в прозору.
5
За допомогою палички робіть гарні мармурові розводи в прозорій основі, яка повинна до того часу стати досить вузький.
6
Робіть паличкою кругові і спіральні рухи, створюючи оригінальні візерунки як на поверхні мильної основи, так і в глибині.
7
Охолодіть мило. Дочекайтеся повного охолодження та затвердіння, після чого вийміть з форми мильний брикет і наріжте його на шматки.