Як розгадати сканворд.

Інтелектуальними головоломками можна з користю заповнити вільний час - розгадування кросвордів і сканвордів може серйозно зацікавити людину, яка увійшов у смак цього заняття. Розгадувати сканворди неважко, і в процесі розгадування кожного нового сканворди ви тренуєте свою пам'ять, логіку, а також збільшуєте обсяг знань. Про те, як розгадувати сканворди різного ступеня складності, ми розповімо в цій статті. Ви можете на власний розсуд вибрати більш складний або легший сканворд, в залежності від досвіду розгадування.
Інструкція
1
Починайте з не надто складних сканвордів , вибираючи такі варіанти, в яких є питання-ілюстрації. Вгадати відповідь, дивлячись на картинку, для початківців буває простіше, ніж дивлячись на текст.
2
Спочатку розгадайте всі слова, позначені картинками, а потім переходите до тих слів, в яких вже є деякі букви від перетинають їх розгаданих слів.
3
Також на початку роботи над сканворди постарайтеся розгадати найдовші слова - вони дадуть відразу кілька перетинів з іншими словами, і ви отримаєте багато підказок.
4
Продовжуйте розгадувати слова послідовно - перегляньте всі питання, які ви бачите в сканворди, і в першу чергу вписуйте ті відповіді, в яких ви точно впевнені, і ті, в яких вже є пересічні букви-підказки, що нагадують про те, яким буде вірний відповідь. Потім переходьте до слів, які викликають у вас більше труднощів.
5
Якщо ви довго не можете знайти відповідь на одне з питань, які не затримуйтеся на ньому - переходите до нового питання, і за час, поки ви розгадували інші слова, можливо вам прийде в голову відповідь на перший складне питання.
6
Також, якщо слово викликає труднощі, подивіться, які слова перетинають його, і по можливості розгадайте їх все. Таким чином, ви отримаєте відразу кілька розгаданих букв, і зможете підібрати правильну відповідь.