Як приймати вітамін е і з чим. вітамін е Як приймати.

Вітамін Е відноситься до жиророзчинних вітамінів токоферол. Він накопичується в жирових тканинах, печінці, серці, матці, крові, надниркових. не варто зловживати цим вітаміном, але і не можна допускати його нестачу в організмі.
Інструкція
1
Вітамін Е випускається в різних формах: капсули, жувальні пастилки, розчин для ін'єкцій, розчин для прийому всередину. Дозування вітаміну визначається залежно від віку: потреба в вітаміні Е для дітей 1-6 років - 5-7 мг, 7-17 років - 10-15 мг, чоловіків і жінок - 10 мг, для вагітних і годуючих матерів - 10-14 мг. Жувальні пастилки приймають по 2-3 штуки в день. Пастилка повинна розтанути в роті або її можна запивати водою. Капсули 100 МО приймають по одній капсулі один раз на день.
2
Вітамін Е є важливим живильною речовиною-антиоксидантом, тому уповільнює процес старіння клітин. Він також сприяє насиченню крові киснем, зміцнює стінки кровоносних судин, захищає червоні кров'яні тільця від шкідливих токсинів, перешкоджає утворенню тромбів і зміцнює серцевий м'яз. Вітамін Е покращує функції чоловічих і жіночих статевих органів, відновлює баланс і вироблення статевих гормонів, і таким чином, діє на ті ланки репродуктивної функції людини, які забезпечують процес зачаття. Він також покращує фертильність, зменшує і запобігає припливи в клімактеричний період. Часто призначають вітамін Е новонародженим.
3
Не можна приймати вітамін Е, якщо у вас кардіосклероз, гіперчутливість, інфаркт міокарда.
4
Не слід приймати вітамін Е одночасно з необмеженим залізом, але можна приймати разом з глюконатом, цитратом, фумератом заліза.
5
Не приймайте вітамін Е також з препаратами срібла, засобами, що мають лужну реакцію (натрію гідрокарбонат, трісамін), антикоагулянтами непрямої дії (дикумарин, неодикумарин).
6
Особливо тісно взаємодіє вітамін Е з таким мікроелементом, як селен. Ці препарати рекомендується приймати в комплексі, причому їх зміст має бути пропорційно. Ще один супутник токоферолу - ретинол (вітамін А).
7
Як і всі жиророзчинні вітаміни, приймайте вітамін Е після їди.
8
Беручи під час вагітності полівітаміни, немає необхідності додатково пити вітамін Е, так необхідну його кількість міститься в усьому полівітамінних комплексах для вагітних.
9
Багато вітаміну Е міститься і в звичайних продуктах харчування, це горіхи, масла, соєві боби, шпинат, яйця, брюссельська капуста, брокколі, соняшникова олія, насіння, цільні зерна. проте фахівці стверджують, що з їжею в організм людини надходить недостатня кількість цього вітаміну. Тому проводите курси прийому вітаміну Е, зрозуміло, погоджуючи їх з Вашим лікуючим лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tA3DoD_Ig7A