Як розгойдати грудні м'язи. Як розгойдати грудну клітку.

прокачати, великі грудні м'язи - те, чого хоче домогтися кожен, хто ходить в спортзал. Необхідно розуміти, що цього результату можна досягти тільки шляхом постійних посилених тренувань. Якщо ви дійсно хочете розгойдати грудні м'язи , ви повинні бути готові до низці вправ, які необхідно систематично повторювати, щоб накачати груди.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, виконайте жим на прямій лаві. Лягайте на лаву і візьміть гриф штанги широким хватом. Зніміть штангу зі стійки. Повільно опустіть її на груди? до торкання. Різким поштовховим рухом підніміть штангу. Повторюйте вправу протягом шести підходів по вісім повторів в кожному.
2
Виконуйте розводку гантелями на прямій лаві. Візьміть в руки дві гантелі і підніміть їх над собою. Розведіть руки з гантелями в сторони до рівня вашого корпусу, злегка згинаючи руки, після чого повільно підніміть гантелі в початкове положення, напружуючи грудні м'язи . Повторіть цю вправу в шести підходах по десять повторів в кожному.
3
Використовуйте похилу лаву і повторіть жим і розводку, які ви робили на прямій лаві, з тим же кількість повторів і підходів.
4
Для цієї вправи вам потрібен буде страхує, який буде подавати і приймати гантелю. Виконуйте пулловер на прямій лаві. Лягайте на лаву, руки заведіть за голову. Візьміть двома руками гантелю, яку вам повинні подати і витягніть її по широкій дузі двома руками через голову. Опустіть її за голову і витягніть її ще раз. Зробіть п'ять підходів по шість повторів в кожному.
5
Для завершення роботи на грудні м'язи використовуйте тренажер для грудних м'язів. Візьміться за ручки тренажера, лікті поставте в упори цього тренажера. Толчкомим рухом зведіть руки так, щоб ручки тренажера стикнулися. Виконайте чотири підходи по десять повторів в кожному.
Корисна порада
Не забувайте про спортивне харчування - саме воно забезпечить зростання вашим м'язам після тренування.