Як пофарбувати яйця на пасху.

Великдень - найсвітліше весняне свято. Свято, що дарує надію на краще, окриляє. Пасха, як весняне боязке сонечко, приходить в наше життя. Неодмінні атрибути цього свята - це, звичайно, паски і фарбовані яйця . Яких тільки квітів і візерунків не зустрінеш на Великдень!
Інструкція
1
Найпростіший і розповсюджений варіант фарбування яєць - це за допомогою цибулиння.
2
Потрібно приготувати відвар цибулиння, дати йому настоятися. Потім вимиті яйця поміщаються в цей відвар і варяться в ньому 10 хвилин після закипання.
3
Якщо змастити охолоджені яйця рослинним маслом, вони придбають незвичайний блиск. Колір яєць, забарвлених в цибулинні, варіюється від червоно-жовтого до темно-коричневого. Можна перед фарбуванням наклеїти на яйця смужки скотча в формі букв ХВ. Після фарбування смужки потрібно прибрати.
4
Щоб зробити яйця жовтого або золотистого кольору, потрібно взяти відвар сухого листя берези, настояти його, потім зварити вимиті яйця в такому відварі протягом 10 хвилин після закипання .
5
Можна зробити на яйця х цікаві розводи. Перед приміщенням в відвар їх потрібно тільки обмотати різнобарвними нитками.
6
Спробуйте зробити яйця «в цятку» .Для цього мокрі вимиті яйця обвалюють у сухому рисі, відразу ж завертають в чисту марлю, кінці марлі туго зав'язують. Далі яйця варять звичайним способом в якомусь відварі.
7
Цікаві яйця з відбитками трави різної форми. Заздалегідь влітку заготовлюються трав'яні листики цікавої форми, які при забарвленні яєць прикладаються до чистих вимитим яйця м. Потім яйце щільно обв'язується марлею і поміщається в відвар для варіння.
8
Пофарбовані яйця прийнято дарувати рідним і близьким людям як символ воскресіння і нового життя.