Як налаштувати гітару по тюнеру. настройка + семиструнної гітари по тюнеру російською.

  •  Налаштування гітари по тюнеру є для початківців гітаристів найбільш оптимальним способом настройки інструменту. Хоча, їм не нехтують і професіонали, наприклад, за допомогою тюнера зручно підлаштувати гітару на концерті, коли необхідно це зробити швидко в умовах високого рівня шуму. Вам знадобиться Тюнер.
  •  Налаштування гітари по тюнеру є для початківців гітаристів найбільш оптимальним способом настройки інструменту. Хоча, їм не нехтують і професіонали, наприклад, за допомогою тюнера зручно підлаштувати гітару на концерті, коли необхідно це зробити швидко в умовах високого рівня шуму. Знаючи як налаштувати гітару по тюнеру, ви зайвий раз убезпечите себе і свій музичний інструмент від несподіваних неприємностей.
  •  Пристрої індикації тюнерів можуть виглядати різним чином, але принцип їх приблизно однаковий для всіх пристроїв. Залежно від висоти приймається звуковий, тюнер покаже вам, якій ноті він відповідає, а також завищений він чи занижений. Спробуйте витягти звук з першої гітарної струни. На індикаторі з'явиться буквене позначення ноти. Стрілка індикатора при цьому може бути відхилена вправо або вліво. У першому випадку це означає, що частота звуку трохи вище частоти ноти, яка відображена буквою на індикаторі, у другому випадку - ніже.Отклоненіе висоти звуку може ідентифікуватися в вашому тюнері не у вигляді стрілки, а, наприклад, у вигляді загорающихся світлодіодів, які підписані знаками b (бемоль) або # (дієз). Перший знак сигналізує про те, що частота звуку нижче частоти ноти на індикаторі, другий - що частота його вище. Налаштовуючи гітару по тюнеру, трохи змініть натяг струни, це необхідно для розуміння реакції вашого тюнера на зміну висоти звуку.
  •  Вийміть звук з першої струни настраиваемой гітари. В тому випадку, коли вона правильно налаштована, тюнер повинен відобразити знак E (позначення ноти ми) і при цьому стрілка індикатора повинна не бути відхилена (знаки b і # не повинні горіти). У разі, якщо на тюнері відображається не буква E, а якась інша, вам потрібно змінювати натяг струни, поки E не з'явиться. Зрозуміти, послаблювати струну або натягувати, можна виходячи з ряду буквених позначень нот: C (до), D (ре), E (ми), F (фа), G (сіль), A (ля), H (сі). Наприклад, якщо ви смикнули першу гітарну струну, і тюнер показав знак С або D, то вам необхідно підвищити висоту звучання струни поки на тюнері не відобразиться знак Е. Відповідно, якщо тюнер відобразив G або F, то струну необхідно послабити.
  •  Проробіть аналогічну операцію з рештою струнами. Класичний лад гітари наступний: перша струна, як вже було сказано вище, налаштовується в мі (Е), друга в сі (Н), третя - в сіль (G), четверта - в ре (D), п'ята - в ля (А ), шоста - в мі (Е) .Правільно налаштувати гітару по тюнеру не так вже й складно, в цій справі важлива уважність музиканта і його чуйний слух.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s8wy34UnXI4