Як подолати невпевненість.

Невпевнена людина печально зітхає, думаючи про успішні і знамениті особистості. Звичайно, адже вони такі сильні, впевнені в собі, красиві, у них все завжди виходить. Але насправді кожен, навіть найуспішніший, хоч раз в житті сумнівався у власних силах. І це нормально. Всі ми люди і маємо право на сумнів і помилки.
Інструкція
1
Головне - не замикатися на невдачах. Якщо ви боїтеся зробити щось через минулої поразки, продумайте картину того, що може статися в разі вашої повторної невдачі. Ви здивуєтеся, зрозумівши, що невдача і промах зовсім не смертельні.
2
Думайте про хороше, уявляйте свою перемогу як вже подія, що відбулася. Пам'ятайте, думки матеріалізуються.
3
Змініть ставлення до себе. Ніколи не порівнюйте себе з іншими людьми. Всередині себе ви завжди програєте одну і ту ж сценку під назвою «Я і Вони, або Чим вони кращі за мене» .Запомніте: ви повинні думати про те, чим ви сьогоднішній краще себе вчорашнього.
4
Знаходьте позитивні моменти у всьому, навіть у невдачах.
5
Ставте невеликі цілі, домагайтеся їх і випробовуйте щиру радість, хваліть себе.
6
Якщо ви відчуваєте невпевненість в спілкуванні з іншими людьми, під час розмови сконцентруйтеся на співрозмовникові, на його емоційному стані, будьте до нього уважніше. Завжди дивіться в очі, говорите неголосно і чітко.
7
Намагайтеся спілкуватися як можна з великою кількістю людей. Спочатку вам буде дуже важко, але потім це стане звичкою, і ви будете по-справжньому насолоджуватися спілкуванням.
8
Найголовніше в боротьбі з невпевненість ю - це регулярність і терпіння. Не чекайте швидких перемог. Ставтеся до себе терпиміше, шукайте позитивне в усьому і не забувайте хвалити себе.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ad_j3YZcdj4