Як розмістити картинку на сайт.

Якщо вас цікавить питання про розміщення картинок на сторінках сайта , який був зроблений за допомогою Joomla, в цьому немає нічого складного. В Joomla картинки додаються практично так само, як і в інших платформах. Єдиною відмінністю тут буде більша кількість налаштувань, що при переході з однієї платформи на іншу потребує напрацювання дій.
Вам знадобиться
  • Заздалегідь приготовану зображення для вставки на сайт.
Інструкція
1
Щоб додати картинку на одну з сторінок вашого сайта , необхідно запустити візуальний редактор в Joomla. Бажано скористатися зображенням з вашого жорсткого диска, тому що воно буде завантажуватися на ваш сайт. При копіюванні посилання на зображення з іншого сайта , у вас немає гарантії, що посилання буде жити вічно. Зображення необхідно відредагувати, тобто відкадрувати і підігнати зображення по ширині вашої сторінки.
2
Після того, як картинка буде готова, виберіть місце, де вона буде розташовуватися в вашій сторінці. Поставте відмітку курсором і натисніть кнопку Insert/Edit images.
3
Після натискання цієї кнопки відкриється нове вікно з заголовком Upload. В цьому вікні натисніть на кнопку Add. Виберіть зображення, призначене для цього випадку.
4
В поле Queue вікна Upload з'явиться назва файлу. Натисніть кнопку Upload.
5
Після того, як картинка завантажиться, вона повинна відобразитися в полі «Подробности» головного вікна редактора.
6
Тепер необхідно перевірити відповідність назви вставленої картинки. В поле URL назва файлу повинна збігатися з оригінальною назвою файлу, який ви тільки що завантажили.
7
В поле Alternate Text введіть опис картинки.
8
В поле «Вирівнювання» виберіть один з трьох пунктів.
9
В поле Margin необхідно ввести будь-яке значення. Воно не дає «прилипнути» картинці до країв тексту сторінки. Стандартне значення - від 5 до 7.
10
Після цього, натисніть кнопку Insert. Вами завантажена картинка з'явиться в редагованому тексті.