Як зробити рельєф.

Для того, щоб виглядати ефектно, мало просто набрати масу. Для того, щоб м'язи були чітко видні, необхідно приділяти особливу увагу процесу "сушки". Цей процес виділяється тим, що протягом деякого проміжку часу спортсмен збільшує інтенсивність вправ і зменшує споживання калорій. Таким чином, його організм починає в посиленому темпі спалювати жир, що й забезпечує рельєф .
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, почніть аеробні вправи. Працюйте на біговій доріжці або на велотренажері від одного до двох разів на день, кожного разу працюючи на своєму межі протягом півгодини. Навантаження повинна бути ненормований, виберіть програму, яка підтримує "рваний" ритм.
2
Після тижня цих вправ, продовжите свої тренування, які ви вели до цього, поєднуючи їх з аеробними вправами. Тепер ви повинні робити вправи з вагою який в два рази менше вашого максимального, відповідно в два рази збільшуючи кількість повторів в кожному підході. Це викличе стрес у м'язів, не дозволяючи їм рости, але спалюючи підшкірний жир, який заважає їм бути рельєф вим.
3
уріжте кількість калорій, які споживаєте. Використовуйте низькокалорійну їжу, уникайте жирного і мучного. Намагайтеся пити якомога більше рідини, щоб заповнити її втрату через інтенсивних тренувань. Спіть як мінімум вісім годин на добу - тренування високої інтенсивності вимагають часу на відновлення сил в організмі, щоб уникнути перетренованості.
Корисна порада
Не їжте після шести годин вечора - це допоможе їжі перетравитися до сну.
Відразу після того, як ми набираємо масу, яка нам необхідна, ми починаємо замислюватися про те, що можна виглядати і більш ефектно. Для цього достатньо скинути пару-трійку кілограмів і тренуватися в більш посиленому режимі ніж ми це робимо в даний момент. Зробити рельєфним своє тіло нескладно, важче зберігати його в цій формі довгий час.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Для початку, встановіть собі жорсткі рамки харчування. Уріжте калорійність тих страв, які ви приймаєте і обмежте свій раціон в два рази. У разі, якщо це не представляється можливим, намагайтеся їсти менше м'ясного, а більше овочів і фруктів. Виключіть жирне і борошняне. Важку їжу їжте тільки в першій половині дня, у другій вживайте в їжу виключно овочі і фрукти. Чи не їжте після шести годин вечора.
2
Починайте аеробні тренування. Для того, щоб домогтися максимального результату, використовуйте тренування на велотренажері або на біговій доріжці. Ці тренажери допоможуть вам скинути непотрібну масу в найкоротші терміни, досить проводити за ними мінімум півгодини в день. Оптимальний час для того, щоб займатися на ньому - за три-чотири години перед сном. Цим ви забезпечите відмінне спалювання калорій, накопичених протягом дня.
3
Продовжуйте свої тренування, але з деякими змінами. Тепер ви повинні зменшити ваги, з якими тренуєтеся і збільшити кількість повторів, які ви робите. Цим ви досягнете збільшення витривалості і зменшення кількості підшкірного жиру, а укупі з аеробними тренуваннями і правильним харчуванням ви зробите своє тіло настільки рельєфним, наскільки захочете.
Корисна порада
Вживайте якомога більше рідини для того, щоб компенсувати її втрату на тренуваннях.