Як підключити визначник.

Послуга під назвою " Визначник номера", безперечно, дуже зручна. Завдяки їй можна не боятися пропустити важливий дзвінок, адже ви завжди будете знати, хто саме вам дзвонив.
Інструкція
1
Без підключення і будь-якої додаткової активації послугою можуть користуватися абоненти "Мегафон". Визначник номера працюватиме з моменту активації сім-карти. Правда, номер може бути не визначений в тому випадку, якщо у того, хто телефонує вам абонента підключений антивизначник номера.
2
У оператора "Білайн" послугу можна активувати двома способами. Можна подзвонити на номер 067409061 або набрати команду * 110 * 061 #. Підключення є безкоштовним, абонентської плати немає.
3
"МТС" пропонує активувати послугу за допомогою Інтернет-помічника на офіційному сайті оператора. Також можна надіслати смс з текстом 2113 на короткий номер 111. Крім того, існує команда * 111 * 44 #, за допомогою якої теж можна підключити визначник номера. Оплачується ця послуга відповідно до вибраного тарифного плану.
Корисна порада
Для найбільш коректного відображення інформації про абонента краще записувати номер в міжнародному форматі, тобто з префіксом +7, а не через вісімку.