Як розпізнати апендицит. Як визначити що запалився апендицит.

Апендицит - еговоспаленіе пережили багато. І хоча смертність від апендициту статистично дорівнює всього 0,2-0,3% на рік, ці скромні цифри таять за собою майже 3000 життів. Тому дуже важливо швидко розпізнати ознаки гострого апендициту, щоб вчасно викликати лікаря і зробити операцію. Для самостійної діагностики апендициту існують прості прийоми.
Інструкція
1
Якщо у вас болить живіт, спробуйте більше кашлянути. При починається апендициті біль в області правого подвздошья посилиться. В цьому випадку негайно викликайте лікаря.
2
Ще апендицит можна діагностувати постукуваннями. Подушечкою зігнутого вказівного пальця злегка постукайте в правої клубової області. Якщо біль стає сильнішою, у вас починається апендицит. Можна для перевірки постукати таким же чином в зоні лівого подвздошья: там болю бути не повинно.
3
При болях в животі можна натискати долонькою на те місце, де болить сильніше. Руку треба потримати 10 секунд, а потім різко відпустити. Якщо запалився апендикс, то при натисканні біль злегка ослабне, а при відпуску посилиться.
4
Можна визначити апендицит і без натискань і постукувань. Ляжте на правий бік в позу ембріона: підтягнувши ноги до тіла. Якщо у вас апендицит, біль вщухне. Спробуйте повернутися на лівий бік і випрямити ноги. При апендициті біль знову посилиться.