Як ловити на спінінг.

Ловля на спінінг полягає в наступному: рибалка за допомогою котушки і вудилища закидає в необхідне місце водойми наживку, яка імітує рух пливе у воді рибу, потім, намотуючи волосінь на котушку, хижак, який звернув увагу на рух наживки, вистачає її і потрапляє на гачок.

Перед тим ловити на спінінг, потрібно навчитися закидати нажівку.Существует два головних способи прийому роботи з дворучним спінінгом: лівий занедбаність спінінгом проводитися зліва направо, правий - з право на ліво. Заброси можна робити з невеликим кутом піднесення або горизонтально, а так само через плече - змахуючи вудилищем під кутом 45-55 градусів до горизонту. Рибак повинен однаково вміти володіти всіма способами закидання. Оснастка спінінга має чотири різних варіанти: вудилище тримається кільцями вниз або вгору, котушка розташована в низу або вгорі. Кожен варіант має свої характерні особливості.

1 варіант. Котушка розташована вгорі ручки і займає положення кільцями вгору. При такому положення необхідно, щоб права рука перебувала під котушкою, а вудилище тримати в обхват, великий палець повинен упиратися в край верхньої щітки шпульки. Лівою рукою рибалці треба тримати вудлище, трохи вище буфера. При такому варіанті зручніше робити закид справа. Якщо робити закид зліва, то руки необхідно поміняти місцями.

2 варіант. Котушка знаходиться у верхній частині ручки, спінінг кільцями вніз.Рукі необхідно тримати, як і в першому варіанті, але вказівний палець руки необхідно покласти на кромку верхньої щічки шпульки. Лівий і правий закид однаково зручний. При правом закиданні гальмування проводитися великим пальцем правої руки, відповідно при лівому - руки міняються і гальмування лівою рукою.

3 варіант. Котушка знаходиться внизу ручки, а спінінг береться кільцями вгору. При такому розташування ловити на спінінг краще за допомогою лівого закидання. Праву руку треба розмістити під котушкою, а великим пальцем торкатися до кромці верхньої щітки шпульки, лівою рукою тримати вудлище в обхват трохи вище котушки.

4 варіант. Котушка перебувати в нижній частині ручки, спінінг - кільцями вниз. В цьому варіанті, як і в третьому зручний закид з лівого боку, тільки положення рук змінюється. Праву руку слід розмістити під котушкою, палець помістити на нижній щічці шпульки, ліву руку розташувати вище котушки.

Тренуватися закидати спінінг слід на водоймах і щоб поруч не було дерев і кущів.