Як розвинути тіло. Як розвівати тіло щоб набрати вагу.

Людина повинна розвивати тіло . Крім того, що людина, що має більш розвинене тіло привабливіший для інших, розвинене тіло також допомагає внутрішнім органам працювати більш ефективно. Люди, які займаються спортом, менше хворіють і довше живуть. Людина, розвинений фізично, більш успішний в подоланні перешкод в житті, адже заняття спортом виробляють в ньому завзятість у досягненні мети, що необхідно для успіху життя.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Для того, щоб розвинути тіло , почніть з того, що ви можете здійснити своїми силами. Почніть з ранкових пробіжок. Поступово збільшуйте дистанцію від одного кілометра до п'яти. Слідкуйте за своїм пульсом, і якщо відчуваєте що навантаження занадто велика - зменшуйте темп і скорочуйте відстань.
2
Після того, як ви зможете без особливих зусиль пробігати до п'яти кілометрів, час зайнятися силовою підготовкою. Продовжуйте бігати, але включите в свою програму тренувань віджимання і роботу з пресом. Використовуйте турнік і бруси щоб дати своєму тілу поштовх до розвитку.
3
Після місяця таких занять купуйте абонемент в спортзал. На перший час краще взяти інструктора, який буде працювати саме з тими м'язами, які вам необхідно пропрацювати, складатиме ваш графік тренувань і вести вас по ньому. Це не означає, що ви повинні будете і далі сліпо слідувати його радам - як тільки ви переконаєтеся, що ви знаєте, що робити зі своїм тіло м для того, щоб його розвинути, займайтеся самостійно.
Корисна порада
Для оптимального розвитку поєднуйте тренування, спрямовані на розвиток сили і витривалості.