Як зробити рівний тон обличчя ?

Гарний рівний тон особи, ніколи не вийде з моди. Пігментні плями, прищі, запалення, зморщечки мало кому йдуть. Дотримуйтесь невеликі хитрості і ваша шкіра буде виглядати здоровою і природною.
Інструкція
1
Перед використанням основи під макіяж, добре зволожите шкіру. Використовуйте для цього крему, емульсії, ідеально підходять для вашого типу шкіри. Залишки крему акуратно приберіть сухою серветкою.
2
Вибір тон альної основи. Для того щоб тон особи виглядав бездоганно рівним, правильно вибирайте основу. За допомогою, зверніться до лікаря-косметолога. Наносите тон альний крем за допомогою вологого спонжа. Так основа лягати більш рівномірно і менш помітно. Якщо вам необхідно приховати ознаки втоми, тьмяності шкіри особи, використовуйте тон альную основу на тон світліше. При цьому вибирайте крему з більш прозорою і легкою текстурою.
3
Використання коректора. Його основне призначення - приховати недоліки вашої шкіри. Якщо ви бажаєте приховати темні кола під очима, вибирайте рідкий крем коректор. Наносите його тон кім шаром під очі, після чого, використовуйте тон альний крем. Якщо ж метою вашої коригування є прищі, коректор-олівець наносять поверх тон ального крему.
4
Основне правило при виборі тон ального крему - використання основи на тон світліше або темніше вашої шкіри. У зворотному випадку, ефекту маски вам не уникнути, як би ви не старалися.
Корисна порада
Намагайтеся купувати декоративну косметику, крема в перевірених магазинах, аптеках. Уникайте підробок, за якість такого продукту ніхто відповідальності не несе!