Як зробити з брюнетки блондинку.

На світі ходить безліч жартів і афоризмів про блондинок. Проте практично кожна жінка, хоч раз в житті, хотіла поміняти колір свого волосся, перетворитися з брюнетки в блондинку. Ось тільки кілька способів чарівного перетворення.
Інструкція
1
Освітлення волосся. Найефективніший, швидкий, але одночасно небезпечний спосіб. Знебарвлення волосся - це хімічний процес, при якому волосся втрачають свою силу, виснажуються. Після процедури освітлення, волосся набуває жовто-оранжевий відтінок, при цьому коріння завжди світліше. В цьому випадку, необхідно повторне знебарвлення через 5-10 днів. Якщо ж час не чекає, спробуйте протонувати ваш колір. Використовуйте тільки щадну фарбу, бажано уникати в складі - аміаку. Вибирайте натуральні відтінки: світло-русявий, горіховий. Ні в якому разі не намагайтеся з першого разу, після знебарвлення, пофарбувати волосся в попелясті відтінки, в результаті ви отримаєте надзвичайно зелене волосся. Добре підібраний відтінок волосся допоможуть виглядати вашому волоссю природно і красиво.
2
Використання змивки для волосся. Цей інноваційний метод прийшов до нас не так давно. Застосування його також можливо в домашніх умовах. Сучасні препарати відомих косметичних марок широко представляють дану продукцію у великих і спеціалізують магазинах. Змивка для волосся по консистенції схожа з фарбою для волосся. Наносити її слід від коріння волосся, добре прочісуючи до кінчиків. Через 30-40 хвилин ваше волосся освітлити на 2-3 тони. Цей спосіб не так зашкодить текстуру вашого волосся, на відміну від звичайного освітлення.
3
Штучні волосся. Якщо ви до кінця не впевнені в вашому рішенні, спробуйте застосувати накладне волосся (перуку). Так ви збережете в цілісності своє волосся і завжди зможете відмовитися від білявих локонів. Удачи!
Зверніть увагу
Перед висвітленням не рекомендується мити голову.Хорошо ознайомтеся з інструкцією фарбувального кошти перед фарбуванням волосся.
Корисна порада
Пам'ятайте, знебарвлені волосся потребує особливого догляду. Сухим і ослабленим волоссю необхідно щоденне харчування і зволоження. Спеціальні препарати (маски, бальзами, кондиціонери) допоможуть вашому волоссю зміцніти.