Як продати б/у шубу.

Вічна проблема - нічого надіти і нікуди складати речі - знайома, напевно, всім. І висять десятиліттями у нас два пальто, три куртки, шуба. Подумайте, чи так необхідні вам ці речі? Якщо ви все ж готові розлучитися з поношеними речами, розгляньте варіанти реалізації.
Інструкція
1
Комісійний магазин. Даний вид реалізації приходить знову в моду. Умови пред'являє конкретно магазин. Однак сума не завжди збігається з очікуваною. Та й розташовані подібні магазини тільки у великих населених пунктах.
2
Оголошення. Подати оголошення з продажу можна різними способами. Наприклад, розмістити оголошення в газеті або на телебачення обійдеться вам у копієчку. Якщо ж ви вирішите власноруч розклеїти подібне оголошення на зупинках, у метро, біля під'їзду, ви витратите час, але заощадите гроші. Плюс у продажу через оголошення - ви самі встановлюєте ціну і безпосередньо спілкуєтеся з потенційним покупцем.
3
Інтернет. Сучасний спосіб реалізації товару вживаного. Необхідно врахувати, основна маса, присутня у всесвітній павутині - молодь. Зате є можливість запропонувати свій товар не тільки в рідному місті.
4
Продаж через знайомих. Повідомте, якомога більшому числу знайомим, про своє бажання продати шубу . Можливо, серед близьких вам людей знайдеться покупець. Якщо суть продажу полягає не в матеріальному збагаченні, а позбавлення від непотрібної, але дорогої речі, запропонуйте варіант розстрочки платежу.