Як обладнати кабінет.

Практично в кожній сучасній квартирі, вітальні або спальні є робочий куточок, головний атрибут якого - стіл, комп'ютер або ноутбук. Якщо ж господар - людина творчої професії, науковий працівник або фахівець, який багато працює на дому, нагальною потребою для нього стає окремий кабінет . Як розумно і зі смаком поєднати в такому кабінет е ділову атмосферу офісу і комфорт домашнього вогнища?
Інструкція
1
Меблі в кабінет підбирається індивідуально: залежно від функціональної необхідності і розмірів пространства.Главние предмети обстановки - робочі столи: письмовий та комп'ютерний, грамотно «збалансовані» з ергономіки. Бажано придбати спеціалізований комп'ютерний стіл з усіма необхідними модулями: відділеннями під системний блок, монітор, з висувною панеллю для клавіатури. У робітників столів передбачено безліч дизайнів: з тумбами або без, з різноманітними стільницями. Придивіться до того, що підходить вам. Крісло або крутиться офісний стілець підбирайте «під себе» - із зручними механізмами регулювання.
2
Комфорт в роботі забезпечать стелажі або шафи для бібліотеки, документації, ділових паперів, спеціальні полиці-бокси для дисків. При необхідності економії простору використовуйте практичні підвісні полки над столом. Вибір книжкових шаф залежить від вашого смаку: можна поставити їх окремо або вбудувати в прорізи, передбачити у шаф орні або розсувні двері, глухі або скляні - по зручності і з урахуванням загального стилю інтер'єру.
3
Традиційно при виборі статевого покриття в кабінет е перевага віддається паркету або високоякісному ламинату. Шпалери підбирають спокійних тонів (яскраві порушують настрой на робочий лад). Від висоти стелі залежить вибір малюнка або орнаменту: вертикальні смуги зорово піднімуть низька стеля, а оформлення в нижній частині стіни панелі (з темних шпалер, дерева та інших матеріалів) «опустять» високий. Обробляють його так само, як і у всій квартирі.
4
Вибір світильників залежить від особистих переваг, але загальна установка одна: світ не повинен дратувати яскравістю. Рекомендуються стельові світильники (з м'яким світлом), лампи денного світла (безпосередньо для робочої зони), бра (для куточка відпочинку).
5
Не забувайте, що домашній кабінет - це не тільки робоча зона, де треба плідно реалізувати свій діловий потенціал, а й місце для перепочинку від розумової праці, для спілкування з приходять гостями-колегами, компаньйонами, партнерами. Тому доцільно подбати про облаштування затишної зони відпочинку - придбанні журнального столика, дивана (отоманки, кушетки) або крісел. В куточку відпочинку органічно виглядатиме вовняний килим з довгим ворсом.
6
Милі серцю предмети декору, що «говорять» аксесуари підкреслять рід занять і коло інтересів власника кабінет а - будь то музика, літературна творчість або географія ... В класичному інтер'єрі солідного домашнього офісу домінує добротна, дорогая меблі з цінних порід дерева. Диван, стільці, крісла - як правило, з шкіряною оббивкою. Стіл - масивний, дубовий. Шафи з фоліантами, картини підкреслять статус власника. «Студентський» кабінет буде, звичайно, іншим.
Зверніть увагу
Грамотне технічне оснащення кабінету - один з пріоритетів. Без потужного ноутбука або стаціонарного персонального комп'ютера з виходом в інтернет, факсу, принтера, сканера облаштування сучасного кабінету немислимо. Не економте на техніці - вибирайте перевірені марки і випробувані часом моделі, які не будуть зависати при роботі. В кімнаті, виділеній під кабінет, бажана хороша звукоізоляція: і вас не повинні відволікати сторонні звуки, і ви - заважати домочадцям своїми «шумами» (прослуховуванням аудіозаписів, вебінарів і т.д.).
Корисна порада
У багатьох кабінетах присутні вітрини, полки для особистих «музеїв» - колекцій (по пристрастям господаря). Доречні при потребі міні-бар, сейф для зберігання особливо цінних речей. Затишку в кабінеті додадуть дитячі фотографії на столі, інші пам'ятні речі.