Як підтягуватися більше.

В підтягуванні задіяні м'язи плечей, біцепси і м'язи спини. Як і в будь-якому іншому вправі, для того, щоб збільшити максимальне число повторів, необхідно або опрацьовувати окремо м'язи, які задіяні при виконанні вправи, або збільшувати робочі ваги.
Вам знадобиться
  • абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
У випадку, якщо ви вирішили працювати над кожною групою м'язів окремо, вам необхідно пропрацювати окремо дельти, біцепси і м'язи спини.
2
Для опрацювання дельт використовуйте бічні підйоми гантелей і підйоми гантелей перед собою. Також, використовуйте жим гантелей сидячи - це пропрацює і зміцнить м'язи плечей. Зробіть п'ять-шість підходів для кожної вправи по сім-вісім повторів в кожному.
3
Для прокачування біцепса виконуйте підйом прямий або EZ штанги через згинання рук. Після цього переходите до попеременному сгибанию рук з гантелей, роблячи упор на коліні або на спеціалізованій лаві для ізоляції біцепса. Виконайте по вісім підходів по шість-сім повторів для кожної вправи.
4
Для роботи над спиною виконуйте верхні і нижні тяги, а також працюйте над трапецією. Вправи, що виконуються в комплексі, дозволять вам пропрацювати всі м'язи спини, не залишаючи "білих плям". Робіть по шістнадцять-вісімнадцять повторів в кожному підході - чим більше ви качаєте спину тим краще буде віддача.
5
Підтягуйтеся з додатковим утяжелением. Використовуйте пояс для пауерліфтингу та зав'язку, щоб додати вага до маси свого тіла. Підтягуйтеся в кожному підході до відмови - таким чином ви зможете домогтися максимального результату за кількістю підтягувань надалі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9tNHw2SyqNA
Корисна порада
Не забувайте про спортивне харчування - воно забезпечить вам більш швидке відновлення після тренування.