Як промивати ніс сіллю. Промивання носа сіллю.

Затянувшийся нежить може стати причиною гаймориту. Іноді нежить є алергічною реакцією організму, і вилікувати його можна тільки приймаючи протиалергічні препарати. Звикання до судинозвужувальних крапель проявляється набряком слизової оболонки носа , але в цьому випадку врятує промивання носа соляним розчином.
Інструкція
1
Розчиніть чайну ложку морської або кухонної солі в склянці води. Ретельно розмішайте, а краще - процідіть через марлю для видалення різних домішок, які можуть бути в солі. Можете використовувати готові соляні розчини, які продаються в аптеках.
2
Наберіть воду в долоню і, трохи нахиливши голову вбік промивається ніздрі, втягуйте воду. Можете використовувати шприц. Наберіть повний шприц соляного розчину, лягайте на бік і закиньте голову в бік і трохи вгору. Влийте весь шприц і наберіть його знову. Промивати ніс потрібно однією склянкою розчину, по 100 гр. на ніздрю.
3
Можете використовувати чайник для заварювання замість шприца. Піднесіть носик чайника до ніздрі і акуратно вливайте соляний розчин. Не забувайте нахиляти голову, це потрібно для вступу розчину в пазухи носа , адже інфекція накопичується саме там. Рот під час процедури повинен бути злегка відкритий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8EgiOAWYPhg
Корисна порада
Використовуйте тільки теплий розчин. Гарячий зашкодить слизову носа, а від прохолодного може посилитися запальний процес.