Як позбутися від клопів самостійно.

Якщо в квартирі оселилися клопи, це може отруїти життя всіх проживаючих у ній людей. Вигнати клопів зі свого житла можна двома способами: холодом і професійними препаратами. Але якщо піти в 20-градусний мороз з квартири, відчинивши навстіж вікна, видається проблематичним, то спеціальні інсектициди сьогодні можна придбати без особливих проблем.
Вам знадобиться
  • Захисний костюм, респіратор, захисні окуляри, захисні рукавички, розпилювач, препарат-інсектицид.
Інструкція
1
Для початку треба закупити потрібний для знищення клопів інсектицид. Найбезпечніше для людини - мікрокапсульовані засоби, наприклад, МінАП 22 або Ефективна від Ультра. Можна придбати й більш сильні засоби: з третьої категорією шкідливості. Але якщо ви вирішили працювати ними, потрібно особливо ретельно дотримуватися запобіжних заходів. Не випадково такі препарати продаються не в господарських магазинах, а в торгових організаціях зі спеціальною ліцензією. Один з таких інсектицидів - Сіхлор. Але є й менш небезпечні аналоги - мікрокапсульовані гетто в порошку або у вигляді аерозолю.
2
Перед обробкою приміщення треба ретельно підготувати. Приберіть з квартири людей і тварин, акваріумних рибок (їх можна просто накрити) і птахів. Сховайте всі особисті речі, зубні щітки, столові прилади. Зробіть вологе прибирання, щоб інсектицид не осів разом з пилом. Розберіть меблі, уражену клопами, щоб нанести препарат на максимально більшу її поверхню. Розведіть препарат у воді. залийте його в розпилювач.
3
Обробку треба проводити одягненим в респіратор і захисний одяг. Розчин наносити потрібно на всі меблі, в усі щілини і порожнини, внутрішні поверхні. Обробіть підлогу. Щоб клопи не змогли по ньому піти з ураженої зони. Обприскайте також прорізи дверей, вентиляційні щілини, інші важкодоступні місця. Потім провітріть квартиру протягом декількох годин. Самі ви в цей час повинні її покинути, щоб не отруїтися. Повернувшись, зробіть ретельне вологе прибирання. Не треба змивати інсектицид з тих поверхонь, які знаходяться всередині меблів: людина до них все одно не зможе доторкнутися, а на клопів препарат продовжить діяти. Для загибелі всіх комах може знадобитися кілька місяців. Можливо, обробку доведеться повторити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pBZ_aHL3nr4
Корисна порада
вигнати клопів, клопи, якщо в квартирі оселилися клопи.
Клопи - огидні і смердючі комахи, що мешкають в постільній білизні і в квартирі. Зазвичай вони потрапляють в житло, якщо десь (на вулиці або в магазині) «пристане» до нових меблів, привезеної в будинок або через ремонт, іноді переходять від сусідів. Якщо ви хочете усунути їх, а краще розпрощатися назавжди, то скористайтеся нехитрими методами.
Вам знадобиться
  • - спеціальні засоби від клопів;
  • - гаряча вода;
  • - скипидар 100 мл і гас 100 мл;
  • - господарське мило 50 г і вода 500 мл;
  • - аміак 8%;
  • - нафталін 5 г, керосин 100 мл, крезол 50 мл;
  • - скипидар 40 мл, фенол 20 г , саліцилова кислота 3 г.
Інструкція
1
Огляньте ліжка, матраци, крісла та дивани. Якщо ви раптом виявите сліди комах: велика кількість чорних крапок, шкурки від личинок або самих паразитів, то приступайте до негайного усунення. Виробляєте обробку не тільки безпосередніх місць проживання клопів , але і всіх кімнат, включаючи ванну і кухню.
2
Ви можете знищити паразитів за рахунок рідких, мікрокапсульованих форм препаратів на водній основі, які продаються в магазині. До їх складу входять слаботоксичні компоненти, які не тільки вбивають комах, але і відлякують.
3
Якщо не маєте спеціальними препаратами, то використовуйте перевірені, домашні рецепти: гаряча вода, суміш скипидару і гасу, мило з теплою водою або розчин аміаку. Вони актуальні, якщо ви будете заливати дані рідини за плінтуса або використовувати в важкодоступних місцях (ванна, унітаз).
4
Розчиніть 5 грам нафталіну в 100 мл гасу, перемішайте, потім додайте 50 мл крезолу. Отриману суміш протягом декількох днів наносите пензлем на місця проживання клопів .
5
Візьміть 40 мл скипидару і розчиніть у ньому 20 г фенолу і 3 г саліцилової кислоти. Даною сумішшю обробляйте « клопів ники».
6
Клопи також можуть мешкати в книгах і на невеликих предметах (стільці, полиці). Клопи погано переносять перепади температур. Якщо на дворі зима, то поставте предмети з паразитами на балкон на 1,5-2 години, де температура мінус 19-20 ° С. Через 5-7 днів клопи можуть з'явитися знову. В такому випадку негайно повторіть обробку.
7
При боротьбі з постільними клопами вам важливо знати, що головне - знайти їх гніздо. Якщо ви не знайдете його, то хоч кожен день знищуйте паразитів і проводите дезінфекцію, вони все одно будуть з'являтися і розмножуватися з небаченою швидкістю.