Як стимулювати ріст волосся: перевірений метод.

Дуже багато жінок хочуть, щоб волосся росли швидше. Але після того, як зроблена коротка стрижка, зовсім нелегко відростити довгу косу. На жаль, волосся ростуть занадто повільно. Прискорити зростання волосся можна, якщо дотримуватися певних правил і дотримуватися рекомендацій фахівців.
Інструкція
1
Швидко ростуть тільки ті волосся , які отримують повноцінне харчування зсередини. Якщо сидіти на дієтах і відмовляти собі в найнеобхіднішому, ніякі чудодійні маски і ополіскувачі не допоможуть. Так що для початку треба ввести в свій раціон горіхи, насіннячка, жирну рибу, печінку, хліб грубого помелу, макарони твердих сортів, коричневий рис, сир, оливкова олія. Саме в цих продуктах міститься найбільше тих вітамінів і мікроелементів, які необхідні для зростання а волосся. До правильному харчуванню можна додати хороший вітамінно-мінеральний комплекс з маркуванням «для волосся» або сухі пивні дріжджі.
2
Паралельно потрібно відвикнути від звички сушити волосся гарячим феном і стягувати їх перед сном гумкою. Краще навчитеся робити легкий масаж голови. Масажуйте шкіру голови починаючи від шиї круговими рухами, рухайтеся до тім'ячку і скронь. Масаж треба робити 5-10 хвилин в день, він поліпшить кровообіг і змусить волосся рости швидше. Не забувайте частіше розчісуватися масажною щіткою, це теж свого роду додатковий масаж.
3
Дуже добре стимулюють зростання волосся різні народні засоби. Наприклад, можна змішати жовток одного яйця зі столовою ложкою оливкової олії і трьома краплями вітаміну (Е) і нанести на шкіру голови. Потім треба хвилин 10 помасажувати голову, а потім залишити волосся підсихати. Через 30 хвилин можна змивати маску шампунем і наносити на волосся бальзам. Можна регулярно масажувати шкіру голови сумішшю мигдального і касторової олій, це допоможе волосяних фолікулів стати сильнішими. Гарні для стимуляції зростання а волосся маски з реп'яхової олії. Їх треба наносити на шкіру голови на годину, а потім змивати шампунем.