Як зробити руки тонше. Як руки тонше зробити.

Якщо людина не дотримується режиму харчування і мало займається спортом або не займається зовсім, його руки , як і все тіло, можуть заплисти жиром. Жирові відкладення псують зовнішній вигляд людини, в особливості, якщо справа стосується жінок. Для того, щоб зробити руки тонше, необхідно зменшити загальний запас жирового прошарку в тілі людини.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Виконуйте вправи, спрямовані на витривалість. Це все стандартні вправи з тренажерами та іншими спортивними снарядами, відмінність лише в тому, що зараз ви робите велику кількість повторень із середньою вагою. Цим ви не збільшуєте м'язи, але зміцнюєте їх і сприяєте спалюванню жиру.
2
Займайтеся аеробними тренуваннями. Використовуйте бігову доріжку або велотренажер на початку і в кінці кожного тренування. Пам'ятайте про те, що навантаження повинна бути нерівномірною, ставте "рваний" ритм на тренажері, коли будете займатися на ньому. Займайтеся на ньому не менше 15 хвилин в день на максимальній для себе навантаженні.
3
Виключіть зі свого раціону продукти з високим вмістом жиру і цукру, намагайтеся харчуватися малокалорійною їжею, овочами і фруктами. Візьміть за правило що останній прийом їжі у вас повинен бути до шести годин вечора. Вживайте м'ясне тільки в першій половині дня. Не їжте за півтори години до тренування і через півтори години після.
Корисна порада
Намагайтеся якомога рухатися. Накопичення жиру під шкірою - ознака уповільненої обміну речовин, тому якщо у вас є можливість прогулятися або просто пройтися - скористайтеся ним.