Як побудувати своє тіло.

Для того, щоб побудувати тіло , необхідний системний підхід. Ви повинні чітко позначити, чого саме ви хочете добитися і в які терміни. Позначте свою мету в індикаторах, які можете оцінити з точки зору успішності. Пам'ятайте про те, що чим яскравіше ви бачите мета тим більше висока ваша мотивація. Для того, щоб побудувати своє тіло , необхідна поступенчато підготовка, що складається з декількох етапів.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Етап перший. Підготовка. Протягом місяця, випробуйте ті тактики набору ваги, які вам підходять, розробіть задовольняє вас графік тренувань, а також освойте техніку вправ щоб уникнути марно витраченого часу. Пам'ятайте про те, що чим краще ви засвоїте цю інформацію зараз, тим більший результат ви отримаєте потім.
2
Етап другий. Набір маси. Протягом цього етапу ви працюєте на масу і тільки на масу, забезпечуючи це активними тренуваннями і посиленим харчуванням. Однак, не їжте все без розбору - використовуйте продукти з високим вмістом білка і низьким вмістом жиру, інакше ви будете набирати зайве. Не забувайте і про спортивне харчування - в ньому міститься велика кількість білка, такого необхідного вашим м'язам для росту і відновлення.
3
Етап третій - сушка. Після того, як ви набрали необхідну кількість маси, необхідно зробити ваше тіло ідеальним, скинувши зайві калорії і прибравши непотрібну жировий прошарок. Для цього використовуйте посилені аеробні тренування - велотренажер або бігову доріжку. Також урежьте ваш раціон і виключіть спортивне харчування повністю. Продовжуйте займатися, злегка зменшивши ваги і змінивши кількість повторів в більшу сторону. За рахунок цього ваша жировий прошарок буде танути не по днях, а по годинах.
Корисна порада
Побудувати своє тіло може кожен, головне - наполегливість у досягненні цієї мети, інакше ви не досягнете нічого, крім розчарування в тому, чого не встигли випробувати.