Як отримати від життя все.

Багато з нас вибирають свої цілі і слідують по ним, не помічаючи того, що відбувається навколо них. Вони втрачають дорогоцінний час життя на досягнення цілей, які вони собі поставили давним-давно, і цілком можливо, що вони вже не хочуть їх так, як хотіли раніше. Їх рух марно і безцільно, вони просто рухаються вперед, як і раніше не озираючись по сторонах. Щоб цього не сталося з вами і ви могли отримати від життя все, потрібно слідувати декільком правилам.
Інструкція
1
Відкрийте очі і озирніться. Подивіться, скільки можливостей перед вами відкриває життя! Так, багато з них недосяжні, але деякі лежать прямо перед вами і досить просто потягнутися, щоб підняти їх. Для того, щоб їх побачити, проаналізуйте те, чого ви хочете. Виявіть основні бажання і оцініть, якими ресурсами ви маєте в своєму розпорядженні для того, щоб їх досягти. Ставте цілі з розрахунку не року, а пари тижнів максимум, і думайте при цьому не про те, щоб стати чимось, а про те, як пізнати щось нове.
2
Щотижня робіть по одній речі, яку ви ніколи не робили раніше. Шукайте і знаходьте нові фарби для вашої життя , використовуйте їх, щоб зробити кожен день незвичайним і незабутнім.
3
Не судіть з дзвіниці свого досвіду те, чого ви ще не пробували, чи не відгороджуватися від всього нового, що попадається вам на шляху. Намагайтеся якомога скоріше це спробувати, ніж відмести убік. Зрештою, це ж ваше бажання, а не чиєсь ще, тому нема чого соромитися своїх бажань красивою, яскравою життя !
Корисна порада
Подорожуйте якнайбільше, так ви отримаєте величезну кількість інформації про те, що можна отримати від життя!