Як отримати те, чого хочеш.

Багато наші бажання, на жаль, закінчуються на дивані - там же, де вони й народилися. Для того, щоб отримувати те, що ми хочемо, нам необхідно діяти і розуміти, що ми рухаємося, інакше ми ризикуємо бути як білка в колесі - по горло зайняті марною роботою, що не приносить нам результату.
Вам знадобиться
  • - Ручка
  • - Листи паперу
Інструкція
1
Гранично чітко позначте своє прагнення. Абсолютно неважливо, що саме це з себе представляє - необхідно виписати на папір повний опис того, чого ми хочемо добитися для того, щоб ми могли з цим працювати. Випишіть ваше прагнення в минулому часі, як ніби ви цього вже домоглися. Так ви підвищите можливість візуалізації.
2
Продумайте графік методів, до яких необхідно вдатися для того, щоб отримати те, що ви хочете. Продумайте їх порядок і можливі шляхи розвитку. Намалюйте коротку схему із зазначенням того, як ви будете діяти в разі провалу на одному з етапів вашого плану.
3
Випишіть всі пункти плану на окремий лист. Визначте, які ресурси у вас є в наявності, а які необхідно роздобути для того, щоб виконати відповідний пункт. Запишіть реальні методи одержання відсутніх ресурсів.
4
Складіть таблицю, в якій буде розписано, як ви збираєтеся діяти для досягнення вашої мети. У ній також повинні бути зазначені тимчасові рамки та індикатори досягнення ваших проміжних целей.Действуйте згідно з цим планом і ні на градус НЕ відкланявся від позначеного вектора.
Корисна порада
Тимчасовий досягнення мети забудьте про інші напрямки, прагнете саме до вашої мети.