Як прийти в себе після стресу.

В сучасному ритмі життя стресові ситуації - прикмета повсякденності. Накопичуючись, вони загрожують обернутися затяжними депресіями, а тому людині просто необхідно вміти відновлюватися після стресу.
Інструкція
1
Спочатку розберемося, що таке стрес. Стрес - це емоційний стан людини. Він є ніби захистом організму на негативні ситуації, при накопиченні його в організмі можуть з'явитися серйозні захворювання такі, як серцево-судинні, захворювання нервової системи і навіть зниження імунітету. Щоб усе це запобігти, потрібно навчитися давати йому вихід.
2
По-перше, потрібно тверезо оцінювати ситуації, що виникли перед вами і не робити «з мухи слона». Відхиляємо всі здогади і вирішуємо проблеми по мірі їх надходження. Навчіться «відключатися» від ситуації: проаналізуйте все, що відбулося, розберіть все до дрібниць, знайдіть плюси і мінуси, якщо потрібно, запишіть їх у дві колонки на папері, зробіть висновки і ... все. Забудьте про те, що трапилося. Ви вже це пережили - стресова ситуація вже в минулому.
3
По-друге, більше рухатися, адже, як відомо, спорт знімає нервову напругу.
4
Вчіться технікам релаксації і медитації. Глибоке рівне дихання допоможе відновити сили. Закрийте очі, відкиньте всі проблеми, подумайте про хороше, подихайте, прислухайтеся до свого подиху. Ви відчуєте, як напруга виходить з вас.
5
В гострі періоди також буде корисно прогулятися в якомусь парку, подихати свіжим повітрям або провести час в оточенні улюблених людей. Забудьте на час про проблеми, дайте голові відпочити від них.
6
Щоб прийти в себе після перевтоми - вірним рішенням будемо подрімати, вам вистачить навіть години, щоб відновити втрачені сили.
7
І пам'ятайте, стрес потрібно присікати «на корню». Для цього щоранку робіть зарядку, проводите час на свіжому повітрі, спілкуйтеся з улюбленими людьми і більше відпочивайте від роботи, не треба йти в неї «з головою».