Як розтягнути спину ?

Для того, щоб зробити спину по-справжньому широкою, необхідно виконувати велику кількість повторів і підходів. Спина - дуже велика група м'язів, і чим більше навантаження ми на неї даємо, тим краще вона на неї озивається. Необхідно пам'ятати про те, що ці тренування можуть займати тривалий час і планувати свій час відповідно до цього.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Пропрацюйте трапецію. Це дасть вашим рукам і плечам хороший розігрів перед основним навантаженням. Візьміть в руки гирю або штангу вузьким хватом, після чого підніміть її на рівень ключиці. Піднімайте її повільно, без ривків, і так само повільно опускайте. Зробіть шість підходів по вісім повторів в кожному.
2
Працюйте на тренажері для виконання верхніх тяг. Сідайте за тренажер, упершись колінами в упори для ніг. Прийміть стійке положення і візьміться за ручки тренажера. З силою потягніть ручки вниз, опускаючи їх перед собою до торкання ними ключиці. Зробіть вісім підходів по шістнадцять повторів, після чого виконайте те ж кількість підходів, виконуючи тяги за голову до торкання шиї.
3
Робіть нижні тяги для розвитку найширших м'язів. Візьміть в руки гирю і упріться коліном на лаву. Міцно візьміть гирю однією рукою, іншою сперся на лаву. Спина залишається прямий, очі дивляться вгору. Виконуйте ривковие руху до торкання зап'ястям області черевного преса. Виконайте шість підходів, виконуючи кожен з них до повної відмови м'язів.
Корисна порада
Якщо ви тренуєте спину разом з іншими групами м'язів, стежте за тим, щоб спина відпочивала протягом мінімум двох днів до наступного тренування.