Як зробити рельєфним своє тіло. Як зробити рельєфне тіло в домашніх умовах.

Відразу після того, як ми набираємо масу, яка нам необхідна, ми починаємо замислюватися про те, що можна виглядати і більш ефектно. Для цього достатньо скинути пару-трійку кілограмів і тренуватися в більш посиленому режимі ніж ми це робимо в даний момент. Зробити рельєфним своє тіло нескладно, важче зберігати його в цій формі довгий час.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Для початку, встановіть собі жорсткі рамки харчування. Уріжте калорійність тих страв, які ви приймаєте і обмежте свій раціон в два рази. У разі, якщо це не представляється можливим, намагайтеся їсти менше м'ясного, а більше овочів і фруктів. Виключіть жирне і борошняне. Важку їжу їжте тільки в першій половині дня, у другій вживайте в їжу виключно овочі і фрукти. Чи не їжте після шести годин вечора.
2
Починайте аеробні тренування. Для того, щоб домогтися максимального результату, використовуйте тренування на велотренажері або на біговій доріжці. Ці тренажери допоможуть вам скинути непотрібну масу в найкоротші терміни, досить проводити за ними мінімум півгодини в день. Оптимальний час для того, щоб займатися на ньому - за три-чотири години перед сном. Цим ви забезпечите відмінне спалювання калорій, накопичених протягом дня.
3
Продовжуйте свої тренування, але з деякими змінами. Тепер ви повинні зменшити ваги, з якими тренуєтеся і збільшити кількість повторів, які ви робите. Цим ви досягнете збільшення витривалості і зменшення кількості підшкірного жиру, а укупі з аеробними тренуваннями і правильним харчуванням ви зробите своє тіло настільки рельєфним, наскільки захочете.
Корисна порада
Вживайте якомога більше рідини для того, щоб компенсувати її втрату на тренуваннях.