Як поставити струни на гітару.

Досить часто гітаристи скаржаться на те, що їх інструмент дуже швидко розбудовується і зовсім не тримає лад. Багато з них грішать на свої дешеві гітари і таку ж дешеву фурнітуру. Але вони навіть і не підозрюють, що фурнітура тут не винна. Просто потрібно правильно встановити струни на гітару. Цей процес на перший погляд дуже простий. Саме через його видимої тривіальності, багато гітаристів скоєно упускають його з виду.
Інструкція
1
Спочатку струна закріплюється на бриджі. Потім вона доводиться до головки грифа, після чого пропускається в отвори кілочка. Важливо залишити невеликий запас для намотування струни на кілочок. Далі струна злегка натягається в напрямку головки грифа. Смикати струну врізнобіч вкрай не бажано, так як вона може погнутися або навіть порватися.
2
Потім кінець струни загинається в напрямку центру головки грифа і пропускається під струною. Після цього необхідно обгорнути струну навколо себе, одночасно утримуючи натяг струни . Повинен вийти свого роду «замок». Утримування струни в натягнутому положенні запобіжить її деформацію, а також істотно полегшить процес її установки в цілому.
3
Тепер останній крок: продовжуючи утримувати струну в натягнутому положенні, можна починати крутити кілочок. Цим самим можна буде добитися того, що струна сама себе затисне. Щоб збільшити кут нахилу струни щодо порожка, її потрібно намотувати не вгору по валу колка, а вниз. Адже якщо кут нахилу буде занадто маленьким, струна може злетіти з порожка під час гри.
4
Аналогічним чином натягуються решта струни . Такий спосіб натяжки струн не дозволить гітарі швидко засмучуватися.
Корисна порада
Намагайтеся так розраховувати запас довжини струни, щоб вона робила навколо кілочка два або три витка. Якщо буде менше - струна може злетіти, а більше трьох витків намотувати попросту нема чого.