Як зробити джинси модними. Як самостійно порвати джинси.

Якщо у вас в гардеробі є нудні джинси , які ви хочете викинути або віддати подрузі, не поспішайте. Адже можна спробувати зробити з них карколомно красиву і модну річ. Так ви зможете власними руками переробити свій гардероб. Цей метод називається «hand-made» про нього і піде мова в цій статті.
Інструкція
1
Пайєтками. За допомогою цих плоских пластикових прикрас з дірочкою можна додати блиск навіть самим непоказним джинсам. Просто складіть з паєток який-небудь цікавий візерунок. Зробити це простіше простого, якщо ви вмієте пришивати хоча б гудзики. Правда можна паєтки і приклеїти, якщо джинсова тканина не буде надто щільної.
2
Розмалювати джинси акрилами - це досить оригінальний прийом. Вам не доведеться орудувати голкою з ниткою. Просто купіть глянцеві або матові фарби, зробіть трафарет, роздрукувавши який-небудь модний малюнок і вирізавши його. Фарбувати джинси краще невеликим шматочком поролону або м'якої губкою. Чи не розтягуйте матеріал, щоб не змазати фарби. Завдавши рисунок, пропрасуйте його праскою через кальку.
3
Аплікації. Це вже класика. Аплікації бувають різними. Ви можете взяти вже готову Термоаплікація, пропрасувати її праскою, або зробити малюнок з тканини своїми руками. Аплікаціями можна також закладати діри на одязі. Головне - не перетворити композицію в нагромадження малюнків з тканини.
4
Сяючі фарби - це відмінний вибір для любительок вечірок. Такі фарби, нанесені на джинси красивим малюнком, будуть світитися під дією неонових ламп. Також можна скористатися світяться аплікаціями або нитками.
5
Бісер - це ще один класичний елемент, за допомогою якого можна зробити старі джинси модними. Візерунки з бісеру виглядають дуже привабливо на будь-якому одязі.
6
Якщо у вас немає ні бісеру, ні акрилових фарб, ні аплікацій, ви можете нанести на джинси штучні потертості. Щільні джинси можна перетворити за допомогою наждачного паперу. Тільки не пошкодите тканину. На тонкій або тянущейся джинсовому одязі можна зробити кілька потертостей звичайної грубої пемзою.
7
Дірки. Цей прийом - один з найпростіших способів, наявних на озброєнні у хендмейкер. Проте, просто зробити дірку - це не діло. У цій справі є свої тонкощі. Спочатку намітьте місце надрізу за допомогою шматочка мила або крейди, потім приміряйте річ. Якщо дірка буде доречною, приступайте до її створення. От і все.