Як перевірити гроші на справжність. перевірка грошей на справжність через апарат.

Кожному людина слід пам'ятати, що існують ознаки, що дозволяють визначити справжність грошових купюр. Знаючи їх, ви можете убезпечити себе від шахрайських дій і зберегти свої кошти.
Інструкція
1
Лицьова сторона банкнот російської грошової одиниці містить приховані райдужні смуги. Зверніть увагу на особливе поле на лицьовій стороні купюри - воно вкрите тонкими лініями, розташованими паралельно один одному. Якщо розглядати купюру на невеликій відстані, це поле виглядає однорідним за структурою. Варто змінити кут, нахиливши купюру, і ви побачите різнокольорові смужки.
2
Досить новою ознакою автентичності є мікроскопічна перфорація, яку мають банкноти гідністю в сто рублів і вище. Якщо розглядати купюру проти освітлення, можна без праці розглянути на ній вказівку номіналу, створене мініатюрними отворами, тобто звичайними точками. На дотик ці отвори сприймаються як шорсткість.
3
Грошова папір містить також тонку металеву смужку. На обороті купюри смужка виглядає як кілька розташованих пунктиром блискучих прямокутних фігур. На просвіт смужка нагадує суцільну лінію.
4
На купюрах мається фарба, яка змінює колір залежно від кута нахилу. Такий фарбою на купюрі в 500 рублів виконана, наприклад, емблема Банку Росії, на тисячерублевих папірці - герб Ярославля.
5
Папір, з якого виготовлені купюри, захищена також особливими волокнами, що мають вид тоненьких і коротких різнокольорових ниток, вправлених в папір. Досвідчена рука може визначити структуру справжньої папери з такими вкрапленнями на дотик.
6
Вгорі праворуч на лицьовій стороні має рельєфне зображення з текстом «Квиток Банку Росії». Він також сприймається на дотик. Такий вид захисту є підмогою для людей з поганим зором.
7
Стрічка з орнаментом на банкноті, якщо розташувати купюру на рівні очей, має позначення у вигляді букв «РР».
8
Будучи розглянутими на просвіт, купюри видають свою справжність у вигляді водяних знаків, в яких тону плавно переходять від темних до більш світлим ділянкам. Це зображення номіналу банкноти і фрагмент сюжету її лицьовій або зворотного боку.
9
Зверніть увагу на наявність мікротексту, що складається з літер «ЦБР» та вказівки на номінал банкноти.
10
Це основні ознаки, які допоможуть вам розібратися з справжністю грошових купюр. Будьте пильні і завбачливі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HPUMa8KBQtg