Як привести себе швидко в порядок. привести тіло в порядок за місяць.

Перед будь-яким відповідальним подією ми раптом розуміємо, що наша фігура залишає бажати краще. Добре, якщо ми про це згадаємо за місяць-півтора - в цьому випадку у нас ще є час все виправити. Пари місяців зазвичай цілком достатньо, щоб виправити не сильно запущену фігуру і привести її в належний вигляд.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, почніть з легких кардиотренировок. Займайтеся будинку, бігайте вранці, підтягуйтеся на турніку - словом, робіть все, що необхідно для того, щоб ваша дихальна система працювала, а серце гойдало кров. Пам'ятайте про те, що чим старанніше ви будете намагатися зараз, тим простіше вам буде потім, коли настане пора серйозних вправ.
2
Запишіться в тренажерний зал. Використовуйте тренажери, гантелі та інші спортивні снаряди для того, щоб якомога сильніше прокачати ваші м'язи. При необхідності скористайтеся послугами тренера. Позначте йому терміни, в які ви хочете привести себе в порядок . Для того, щоб домогтися максимального результату, вам необхідно якомога більш повно викласти йому суть вашого прохання.
3
Не забувайте про правильне харчування і здоровий сон. Виключіть зі свого раціону всі жирні і важкі продукти і не їжте м'ясо в другій половині дня. Намагайтеся якомога частіше спати повноцінних 8:00, інакше ви не досягнете відчутних результатів в тренажерному залі.
Корисна порада
Подбайте про те, щоб у вас завжди було достатньо води для пиття.