Як прийти у форму.

Всі ми так чи інакше дбаємо про нашу фізичній формі. Буває, що в якийсь момент часу у нас просто не вистачає часу, і потроху ми втрачаємо форму . Але повернутися в неї можна в будь-який момент, і навіть поліпшити її. Досить слідувати декільком простим рекомендаціям для того, щоб оперативно прийти в форму .
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, почніть з занять вдома. Віджимайтеся, качайте прес. Якщо у вас є гантелі, займайтеся з ними. Необхідно, щоб ваш організм згадав, що таке фізичні вправи. Після тижня вправ переходите до більш рішучих дій.
2
Попередній тиждень була спрямована на те, щоб підготувати ваше серце до ранкових пробіжок. Починайте бігати вранці. Почніть з дистанції в один кілометр і поступово збільшуйте відстань, поки не дійдете до п'яти кілометрів. Після того, як ви відбігаєте два тижні, поєднуючи пробіжки з вправами вдома, пора переходити до наступного кроку.
3
Запишіться в тренажерний зал під керівництво тренера. Намагайтеся якомога точніше змалювати йому свою ситуацію для того, щоб він зрозумів, чого ви хочете досягти. Ретельно прислухайтеся до його рекомендацій, особливий упор в перший час попросіть зробити на аеробних тренуваннях. Пам'ятайте про те, що це людина - професіонал, і чим повніше ви йому викладіть свої прохання, тим ретельніше до нього необхідно прислухатися.
4
Слідкуйте за харчуванням. Уріжте раціон жирних і висококалорійних продуктів. Пам'ятайте про те, що після шести вечора прийом їжі небажаний. Дотримуйтесь здоровий восьмигодинний сон, найоптимальніший режим сну - з одинадцяти вечора до сьомої ранку.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб ви вживали достатньо рідини щодня.
До свята або відпуску вам може захотітися поліпшити свій зовнішній вигляд. Це можна зробити, навіть якщо у вас в запасі мало часу. Але для цього необхідно правильно спланувати свою програму тренувань.
Інструкція
1
Визначте, скільки часу в день ви зможете присвячувати фізичним навантаженням. На підставі цього складіть попередній графік тренувань. Найкраще займатися щодня потроху, а не кілька годин поспіль у вихідний.
2
Вранці виділіть декілька хвилин на найпростішу зарядку. Це додасть вам бадьорості і допоможе правильно налаштуватися на наступаючий день. Включіть в зарядку мінімальну розтяжку, а також такі прості вправи, як нахили і повороти тулуба. П'ятнадцяти-двадцяти хвилин таких вправ буде достатньо. Їх можна доповнити дихальною гімнастикою.
3
Якщо у вас є така можливість, почніть ходити на роботу пішки або їздити на велосипеді. Менше користуйтеся громадським транспортом. Відмовтеся від ліфтів, крім тих випадків, коли потрібно швидко піднятися на дуже високий поверх.
4
Намагайтеся як мінімум три рази на тиждень займатися зміцненням м'язів. Для того щоб позбутися від жиру в зоні живота, качайте прес. При цьому робіть це правильно - під час вправи ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, а руки покладіть вздовж тулуба. Піднімайте корпус не повністю, а тільки доти, поки ваші лопатки НЕ відірвуться від підлоги. Так ви зменшите навантаження на спину при вправі.
5
Поєднуйте силові вправи з заняттями аеробікою. Наприклад, хороший ефект можуть дати заняття зі штангою або гантелями. В цьому випадку навантаження при виконанні звичайних вправ збільшується, і ви зможете швидше скинути зайву вагу і зміцнити м'язи.
6
По можливості запишіться на заняття до тренера. Він допоможе вам розробити індивідуальну програму тренувань, розраховану на проблемні зони саме вашого тіла.
7
Правильно харчуйтеся. Скоротіть вживання жирів і особливо вуглеводів. При цьому їжте більше білкових продуктів, наприклад, біле м'ясо птиці та нежирну свинину. Таким чином ви будете отримувати з їжі резерви для збільшення м'язової маси.