Як приймати все нове.

У нашому житті відбувається безліч прекрасних і незвичайних речей, але з причин, яких ми самі деколи не розуміємо, ми не можемо допустити їх до себе. Ми блокуємо все, що доводиться нам не до смаку, у багатьох з нас вже налагоджений ритм життя, в якому просто-напросто немає місця нічому новому.
Інструкція
1
Одна з причин, по яких ми не можемо приймати всі нове - це наша усталена життя. У нас все настільки стабільно, що ми не можемо допустити щоб щось нове похитнуло цю стабільність. Нам здається, що все нове , що може увійти в наше життя, лише дестабілізує її. Потрібно розуміти, що нове - це необов'язково погано. Це може бути корисно, та й просто для того, щоб зайвий раз розфарбувати наші сірі будні.
2
Друга причина - це зайва зацикленість на наших цілях. Уявляєте, скільки всього ви пропустите, якщо будете протягом одного року переслідувати одну і ту ж мету? А якщо це п'ять років? Цілі мають бути гнучкими і змінюватися в залежності від нових обставин. Нові обставини - це інформація, яку нерозумно ігнорувати, вона цілком може привнести більшу ефективність нашим діям здійсненні наших же цілей.
3
Третя причина - це наша схильність все судити і оцінювати. Ми дивимося на все, що відбувається з дзвіниці нашого досвіду і не хочемо зрозуміти, що якраз ось цього нового у нас ніколи й не було. Необхідно не забувати, що отримання досвіду не припиняється ні в один момент нашого життя і все нове , що з'являється в нашому житті - це безцінний досвід, який не можна упускати.
Корисна порада
Радійте всього нового, що з'являється у вашому житті. Вітайте це, як нову можливість для розвитку.