Як прив'язувати блешні. Як прив'язати дві мармишкі до волосіні відео.

Про те, як правильно прив'язувати блешні , питають багато рибалок, які захоплюються зимовою риболовлею. Звичайно, цьому навику неважко навчитися. Проте, прочитавши наші рекомендації, можна прискорити процес. Прив'язувати блешні можна кількома способами. Кожен з них має як відчутні переваги, так і явні недоліки. Ми розберемо два способи прив'язування мормишок до волосіні, які вважаються найбільш простими і ефективними.
Інструкція
1
Просмикніть лісочку крізь отвір в тілі мормишке з верхньої сторони, потім зав'яжіть звичайний вузол. Оберніть волосінь навколо блешні три або чотири рази. Лісочку бажано попередньо змочити. Тепер затягніть петлю і надіньте її на гачок. Тепер залишилося затягнути вузлик міцніше. Блешня прив'язана. Як ви самі бачите, спосіб дуже простий. З його допомогою прив'язати мормишку до волосіні може навіть початківець рибалка.
2
А ось другий спосіб: пропустіть волосінь крізь отвір в тілі блешні описаним вище способом. Потім уздовж підстави гачка сформуйте петлю. Далі вільний кінець волосіні оберніть навколо петлі і підстави гачка п'ять-сім разів.
3
Тепер виконайте такі нехитрі дії: просмикніть вільний кінець волосіні прямо у вікно петлі. Але перед тим як затягувати вузол, змочіть волосінь в місці майбутнього вузла, після чого акуратно і рівномірно затягніть лісочку. Блешня і волосінь тепер одне ціле.
4
Перевага і першого, і другого способів незаперечно. Мормишку зав'язувати дуже просто в будь-яку погоду прямо на риболовлі. Проте, стаття була б неповною, якби в ній не були перераховані основні недоліки перерахованих вище способів. А вони (недоліки) є. Перший - велике навантаження на вузол. Через неї втрачається міцність волосіні в місці зав'язування вузла. А другий недолік - небезпека перетирання волосіні об загострені кромки посадочних отворів мормишок, виконаних з вольфраму.
Досвідчені рибалки як ніхто інший знають, наскільки важливо правильно в'язати блешні . Адже при неправильному прив'язуванні немудро і без улову залишитися, та й блешні можна позбутися.
Вам знадобиться
  • Блешні, волосінь, дерев'яний брусочок, гачок.
Інструкція
1
Зробіть поглиблення в дерев'яному брусочку і помістіть в цю ямочку мормишку. Акуратно виконайте зенковку отворів і обробіть їх.
2
Пропустіть волосінь крізь отвір блешні: довжина вільного кінця цієї волосіні повинна бути такою, щоб можна було пов'язати вузол.
3
Покладіть волосінь петелькой уздовж цівки, потім прив'яжіть її за допомогою вказівного і великого пальців до цівки. Обов'язково повинно залишатися місце між пальцями і зав'язуємо блешнею, щоб волосінь можна було намотати. Зробіть п'ять обертів волосіні навколо цівки.
4
Простягніть вільний кінець волосіні в зав'язану петлю. Замаскуйте стирчить кінчик.
Зверніть увагу
Перевірити, наскільки міцно зав'язана мормишка, можна лише в процесі лову риби. А тому до майбутнього улову слід готуватися заздалегідь. А в іншому випадку риболовля не вдасться! Щоб запобігти розповзання блешні, потрібно ретельно все перевірити ще вдома. Слід зрізати обвисає біля вузлика лісочку, а кінчик оплавити за допомогою палаючого сірника або розігрітій голки. Підготовка до кожної нової риболовлі починається з перев'язування блешні.
Корисна порада
Основна причина розриву волосіні полягає в тому, що у отворів блешні нерідко занадто гострі краї або присутні задирки. Особливо часто рветься волосінь, прив'язана до блешні з мідною або латунної оболочной. Але сприяють розриву волосіні і використовувані твердосплавні приманки. Зважаючи на це, купуючи блешні (саморобні або заводського виробництва), зверніть увагу на те, щоб краї отворів, на які намотується волосінь, були не дуже гострими. Та й до того ж успіх рибного лову залежить ще й від правильно підібраної приманки (вага, колір, форма та інші параметри). Тому враховуючи всі ці чинники в сукупності, можна сподіватися на вдалу риболовлю!