Як займатися спортом вдома.

Бувають такі випадки, що у нас просто немає часу для того, щоб ходити в тренажерний зал. Не все втрачено - прикупивши трохи спортивного інвентарю, ми завжди можемо перетворити свій будинок в майже що повноцінну заміну тренажерному залу.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть уваги на вправи, які можна робити без спецобладнання. Віджимання прості, віджимання на кулаках, віджимання на пальцях - всі ці вправи здатні впливати на грудні м'язи, трицепси, м'язи спини і дельти.
2
Робіть вправи на черевний прес - прості скручування, скручування з поворотом, а також підйом ніг з подальшими варіаціями. Прокачивайте косі м'язи преса, для цього дзеркало - це єдине, що вам треба.
3
У випадку, якщо ви можете дозволити собі пару гантелей і гирю, спектр вправ значно розширюється. Ви можете спокійно виконувати повний цикл вправ на дельти гантелями. Також, ви можете прокачати спину нижніми тягами гирі і трапецію за допомогою підйому гирі в прямому стані до ключиці.
4
Як ви бачите, спектр вправ, якими можна займатися вдома, величезний. Основні пункти, які повинні дотримуватися при виконанні цих вправ - їх систематичність. Якщо ви склали графік, що бажано, то необхідно рухатися строго по ньому. Приміщення, в якому ви будете займатися, має бути достатньо просторим і добре провітрюватися.
Корисна порада
Не забувайте, що при тренуваннях вдома у вас завжди повинен бути запас прохолодної води. Саме прохолодною, а не холодною - ви ж не хочете захворіти!
З часом багато дівчат починають проявляти особливий інтерес до способів підтримки здоров'я і краси тіла. Одні ходять на масаж, інші підраховують кількість калорій в продуктах, а треті вважають за краще фізичні навантаження. Займатися спортом можна і в домашніх умовах. Корисні рекомендації фахівців допоможуть у цьому.

Загальні рекомендації

Для підтримки здорового рум'янцю, веселої вдачі і гарної форми зовсім не потрібно багато часу і матеріального багатства. Виглядати чудово можна, привчивши себе до щоденної ранкової зарядки. Єдиний секрет - кожні 3 місяці слід міняти обраний комплекс вправ. Дане різноманітність позитивним чином позначається не тільки на фігурі, але і підтримує інтерес до тренувань. Будь базовий комплекс вправ можна укласти в 15-20 хвилин. При цьому на занятті будуть задіяні всі групи м'язів.

Переваги домашніх тренувань

Не всі затишно і комфортно відчувають себе в сучасних фітнес центрах. Хтось відчуває комплекс з приводу зовнішнього вигляду. Інших бентежить зайву вагу. А комусь взагалі не дано виконувати граціозні рухи на шейпінгу або танцях. Саме тому індивідуальні заняття вдома - відмінний вихід із ситуації.
Крім цього не варто упускати і матеріальну сторону питання.
Тренування в домашніх умовах зовсім не означає, що це буде нудно і непродуктивно. Виконувати вправи можна разом з найкращою подругою або сусідкою під улюблені музичні композиції.

Комплекс вправ

Як розминка можна виконати кілька простих, але ефективних вправ. Для цього слід встати прямо. Ноги разом. Кисті розташуйте на плечах. Виконайте 10-12 оборотів руками назад і вперед. Після паузи в 5-7 секунд зробіть нахили корпусу тіла вліво - вправо. Після цього повторіть нахили вперед - назад. Далі покладіть руки на талію. Виконайте повільні кругові рухи тазом. Спочатку проти годинникової стрілки, потім за годинниковою. Після цього підніміть ліву ногу і виконайте кругові рухи стопи. Повторіть вправу на праву ногу. Зробіть паузи в 5-7 секунд. Після цього пострибайте на місці протягом 1-2 хвилин. Основну спортивну тренування можна почати з вправи - присідання. Воно просте і ефективне. Ноги розташуйте на рівні плечей. Руки тримайте на поясі. Для збільшення навантаж можна використовувати невеликі гантелі вагою 1-2 кг. Вправа повторіть 15-20 раз.Далее виконайте випади. Для цього встаньте прямо. Ноги разом. Руки розташовані на поясі. Зробіть крок правою ногою і присядьте таким чином, щоб в коліні утворився кут в 90 градусів. Акуратно поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу на ліву ногу.
Врахуйте : випади можна виконувати як вперед - назад, так і в сторони.
Базовий комплекс, який підходить для виконання в домашніх умовах, обов'язково повинен включати в себе вправи на прес. Ляжте на спину. Ноги зігніть в колінах, не відриваючи стопи від поверхні підлоги. Руки розташуйте за головою. Повільно виконайте підйом верхньої частини тулуба. Акуратно поверніться у вихідне положення. Вправа повторіть в 2 підходи по 15-20 раз.Для прокачування нижнього преса відмінно підійде наступну вправу. Ляжте на спину. Ноги відірвіть від поверхні підлоги і зігніть в колінах, схрестивши їх. Руки розташуйте за головою. Підводячись на ліктях, акуратно відривайте таз від підлоги на 10-15 см. Повільно поверніться у вихідне положення. Вправу слід виконувати протягом 2-3 хвилин.