Як почистити вентилятор в ноутбуці. вентіллятор в нетбуці барахлить.

Чистка вентилятора в ноутбуці - це, мабуть, одна з найскладніших процедур обслуговування. Між тим, її рекомендують робити не рідше одного разу на рік. А значить, так чи інакше, з необхідністю почистити вентилятор в ноутбуці стикається кожен власник портативного комп'ютера.
Інструкція
1
Перегрів ноутбука, його відключення, тепле повітря, що йде з вентиляційного отвору, - окрім нечастих випадків фізичної поломки і програмних збоїв, викликаних установкою, наприклад, невідповідних драйверів, все це ознаки засмічення і забруднення вентилятора в ноутбуці. Перш ніж розбирати ноутбук, ознайомтеся з відповідним порядком демонтажу в керівництві по ремонту. Завантажити його можна з сайту виробника.
2
Місцезнаходження вентилятора в ноутбуці залежить від його конструкції. Іноді їх спеціально розташовують під спеціальною кришкою на нижньому боці комп'ютера. В цьому випадку доступ до нього полегшений. Однак набагато частіше, щоб почистити вентилятор в ноутбуці, доводиться розібрати своїми руками майже весь комп'ютер. Тому якщо ви не впевнені у своїх силах, зверніться з цією проблемою в спеціалізований сервіс.
3
Якщо ж ви відчуваєте впевненість, візьміть маленьку годинну викрутку і приступайте до розбору. У випадках, коли кулер захований глибоко, чистка від пилу стає трудомісткою і довгою процедурою. Щоб отримати доступ до вентилятора, вам належить діяти в наступному порядку: 1. Зняти аккумулятор2. Зняти задню кришку3. Витягнути жорсткий діск4. Витягнути привід оптичних дісков5. Відключити і витягти клавіатуру6. Відключити дроти дисплея і зняти сам дісплей7. Зняти передню кришку.
4
Після цього ви зможете без зусиль почистити вентилятор в ноутбуці. Однак крім самого кулера не забудьте почистити також решітку воздухоотвода, скапливающаяся пил на якій і є причиною перегріву комп'ютера. Збирати ноутбук слід у зворотній послідовності.