Як поміняти пам'ять на ноутбуці.

Апгрейд ноутбуків серйозно обмежений комплектуючими, які користувачі можуть самостійно змінювати. Все-таки портативні комп'ютери в набагато меншому ступені призначені для частих розборів в силу свого пристрою і щільності розташування деталей. Однак найчастіше поміняти пам'ять на ноутбуці можна, не вдаючись до послуг спеціалізованих сервісів.
Інструкція
1
Перш за все, щоб поміняти пам'ять , ознайомтеся з керівництвом по ремонту та обслуговуванню вашого ноутбука. Якщо у вас немає його в паперовому вигляді, його можна знайти і скачати з сайту виробника. Справа в тому, що моделі ноутбуків влаштовані всередині по-різному. І поради, як поміняти пам'ять на ноутбуці, наприклад, фірми HP, не годяться власникам комп'ютерів від Apple. В керівництві ви побачите схеми розташування всіх комплектуючих і дізнаєтеся безпечний порядок розбирання ноутбука.
2
Ознайомившись з керівництвом та дізнавшись розташування модулів пам'яті, приступите до демонтажу деталей. Вимкніть живлення і зніміть акумулятор. Для розкручування гвинтів вам знадобиться маленька викрутка, яку можна знайти в наборі для ремонту годинників.
3
Залежно від моделі вам знадобиться зняти різні деталі, щоб дістатися до потрібних модулів і поміняти пам'ять в ноутбуці. Модулі пам'яті можуть бути розташовані як під основний задньою кришкою корпусу, так і під спеціальними відсіками в кришці. В останньому випадку поміняти пам'ять на порядок легше. Вам знадобиться тільки зняти кришку цього відсіку, щоб отримати доступ до потрібних платам.
4
Після заміни пам'яті зберіть зняті деталі в зворотному порядку. Встановіть і закріпіть задню кришку корпусу, поставте акумулятор та увімкніть ноутбук. Після завантаження операційної системи на всякий випадок перевірте, чи правильно визначається весь обсяг встановленої пам'яті.