Як почати життя з чистого аркуша.

Отже, ви переїхали на нове місце. Переїхали ви в інше місто або іншу країну, не має значення - ви починаєте життя з чистого листа. В цьому випадку необхідно дотримуватися ряду рекомендацій для того, щоб не допустити можливих осічок у вашій нового життя. Навіть в тому випадку, якщо у вас є хороші знайомі, друзі або родичі в цьому місті, необхідно в першу чергу розраховувати на себе.
Інструкція
1
В першу чергу визначитеся з роботою. У вас їсти не більше тижня на те, щоб знайти роботу, як постійне поповнення вашого капіталу. Незалежно від суми грошей, яку ви взяли з собою, ви повинні віддавати собі звіт в тому, що рано чи пізно вони закінчаться, тому знаходження роботи коштує в першому пріоритеті.
2
Після того, як ви знайдете роботу, розберіться з житлом. Якщо ви вже купили квартиру або у вас є житлоплоща, якій ви можете користуватися в свій розсуд - дуже добре, але в тому випадку, якщо такого варіанту не мається, вам необхідно знайти дешеве житло на перший час недалеко від роботи.
3
Як тільки ви виконаєте перші два пункти, можете приділити час спілкуванню зі своїми знайомими і закладу нових знайомств. Будьте привітні і доброзичливі. Намагайтеся зав'язати якомога більше знайомств в перший час і намагайтеся не афішувати той факт, що ви тільки що переїхали. Справа в тому, що вдома у вас було коло зв'язків, які можна було задіяти, тут же такого варіанту не имеется. Він стоїть першим пріоритетом після роботи і житла тому як знайомства ви зможете використовувати трохи пізніше, а робота і житло - це першорядне.
Зверніть увагу
Найкращий варіант - якщо перед переїздом ви про все подбали заздалегідь.