Як зробити ляльку для театру. Як самому зробити ляльковий театр.

Погодьтеся, що дітки дуже люблять лялькові театральні уявлення. Вони з задоволенням розглядають «віджилих» театральний повік ляльок в фойє театру, спостерігають за магією пожвавлення на сцені. Спробуйте перенести це зачарування додому, пограйте в ляльок, а краще - зробіть їх разом з дитиною.
Інструкція
1
Щоб зробити ляльку для театру вам знадобиться звичайна рукавичка. Вказівний палець відповідатиме за голову ляльки, великий і мізинчик будуть руками нашої фігури. Два інших пальця потрібно обрізати і зашити отвір.
2
Тепер приступаємо до найцікавішого - виготовлення голови нашої ляльки. Для цього візьміть нижню частину від білих колготок, краще дитячих, щоб голова не була надто великою, набийте ватою носову частину.
3
Пришийте так звану «голову» до рукавичок, так, щоб вказівний палець увійшов в голову нашої ляльки. Пришиваємо міцно, щоб уникнути теліпання врізнобіч, пам'ятайте - дана частина ляльки повинна стояти рівно.
4
Щоб зробити волосся нашої «красуні», необхідно взяти пряжу, намотати на банку, перетягти з одного боку (але не туго), а з іншого розрізати. Обмазати верхівку голови клеєм і приклеїти волосся.
5
Приступаємо безпосередньо до обличчя. Очі зробимо з темного кольору гудзиків маленького розміру. Ніс також зробимо з ґудзики, бажано білого кольору. А ось для губ необхідний клапоть червоної тканини. Вирізаємо подобу губ і пришиваємо до лиця нашої ляльки.
6
Тепер можна і перейти до наряду. Візьміть папір, зробіть викрійку у вигляді сукні, виріжте. Візьміть тканину, краще яскравого кольору, прикладіть до неї викрійку, залиште припуски на шви по 5 мм і обріжте. Зшийте плаття. Після чого одягніть його на рукавичку. Для більш яскравого оформлення прикрасьте плаття тасьмою, паєтками, бісером або намистинками різних кольорів. Наша лялька готова!