Як смачно приготувати рис. Приготувати рис смачно.

  •  Рис - чудовий гарнір. Але мало хто вміє правильно його готувати. Щоб смачно приготувати рис, а також зробити його розсипчастим, потрібно забути все, що ви знали про його варінні досі. Вчіться готувати рис по-новому.
  •  Як смачно приготувати рис знають в Китаї та Індії, але і на нашій традиційній кухні він може вийти нітрохи не гірше. Насамперед треба вибрати правильну крупу, найсмачніше рис басматі. У нього гостренькі, тонкі й довгі зерна. Цей вид рису виходить більш ароматним і красивим, але і коштує він дорожче звичайного. Так що якщо є недолік у фінансах, підійдуть і прості зерна.
  •  Потім треба подгтовіть підходящу посуд для варіння. Смачно приготувати рис виходить, якщо зварити його тонким і широким шаром. Так що сама відповідна посуд - сковорідка діаметром 25,5 з кришкою. Якщо кришки до такої сковороді немає, можна пристосувати кришку від великої каструлі.
  •  Потім треба порізати і обсмажити цибулю - на рослинному маслі, до золотистої скоринки. Адже якщо рис варити з цибулею, він буде набагато смачніше. Якщо ви не любите цибулю, можна відварити рис без нього. Все одно він буде смачним.
  •  До Посмажені луку або просто в сковорідку з рослинним маслом на дні треба покласти рис. Промивати його перед готуванням не треба, інакше підуть корисні речовини. А при високій температурі крупа все одно стане чистою. Рис треба акуратно перемішати прямо в сковорідці, щоб все зерна вкрилися маслом. Тоді він вийде розсипчастим.
  •  Потім слід додати в сковорідку гарячу воду, краще кип'ячену. Можна смачно приготувати рис і на курячому бульйоні. Рідини повинно бути в два рази більше, ніж крупи. Тобто якщо рису, наприклад, 150 мл, то води або бульйону має бути 300 мл (міряти рис треба саме в мл, а не в гр). Ще треба посолити рис - на кожні 150 мл йде близько 1 чайної ложки солі.
  •  Потім потрібно все дуже акуратно перемішати і закрити кришкою, зменшивши вогонь на мінімум. Заважати рис треба лише один раз, ні в якому разі не більше. Зайве перемішування веде до виділення з крупи крохмалю. Рис, який багато заважають, виходить клейким і злипається. Вариться рис 15 хвилин. Перевірити готовність можна, спробувавши зерно. Можна також обережно нахилити кришку сковороди: якщо на краєчку накопичується волога, рис ще не готовий. Коли рис буде готовий, кришку треба зняти, а сковорідку на 5-10 хвилин прикрити рушником. В нього вбереться зайва волога. Рис готовий, його можна подавати, злегка розпушивши виделкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RkYHg9hHV1A