Як почати все з чистого аркуша.

Буває, в нашому житті відбуваються речі, які складно перенести і жити з ними далі. Неважливо, що саме сталося у вашому житті, це справило на вас настільки сильний вплив що ви хочете просто стерти все з пам'яті і почати все з чистого листа . Це нескладно. Необхідно виконати всього лише кілька формальностей і через пару місяців вже ніщо не нагадуватиме вам про те, що залишило такий слід у вашій душі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Фінансова незалежність
Інструкція
1
В першу чергу, задумайтеся над масштабами події. Чи достатньо буде змінити все те, чого воно стосується і що нагадує вам про подію або ж необхідно докорінно все змінити? Визначте це для себе настільки чітко, наскільки можливо, саме зараз той момент, який все вирішить раз і назавжди.
2
У випадку, якщо явище локальне, зітріть зі свого життя все те, чого воно торкнулося або може торкнутися. Якщо воно стосується роботи або місця - змініть місце роботи і більше не з'являйтеся в тих місцях, з якими воно пов'язано. Розірвіть контакт з тими людьми, які вам про це нагадують. Знайдіть собі нову роботу і новий рід занять, в корені відмінний від того, чим ви займалися до цього.
3
На жаль, найчастіше попереднього кроку недостатньо і потрібні більш масштабний підхід. Змініть місто проживання, попередньо переконавшись, що в місті, яке ви виберете, вас це ніяк не торкнеться і що все готово до вашого переїзду. Розберіться з реєстрацією, житлом і роботою. Було б непогано влаштувати короткий візит до цього міста для того, щоб подивитися, як там йдуть справи і чи стоїть він того, щоб в нього переїжджати. За цей час доможіться пропозиції роботи і постарайтеся дізнатися про наявність необхідних для вас речей.
Зверніть увагу
Чи не кидайтеся стрімголов - від цього можете постраждати ви і ваше майбутнє.