Як відкрити фітнес центр.

Кожна людина хоче бути струнким, підтягнутим і мати гарне тіло. Все більша кількість фітнес центрів відкривається в сучасний час. Охочих досягти досконалості у власній фігурі збільшується з кожним роком. Тому зараз вигідно відкривати фітнес центр.
Вам знадобиться
  • Грошовий кошти
Інструкція
1
Перед відкриттям необхідно зрозуміти власну ринкову нішу. Слід провести якісний маркетинговий аналіз і дослідження ринку на певній території. Проект повинен бути економічно обґрунтованим. Створити детальну стратегію входу на ринок з чіткою ціновою політикою. Для початку треба знайти кошти, щоб відкрити фітнес центр. Можна зацікавити приватних інвесторів або кредитна установа. Найбільш вигідним варіантом є відкривати бізнес спільно з іншими особами. Кращим місцем для фітнес центру, де існує найбільший потік людей. У великих містах найбільш відвідувані фітнес клуби в торгових центрах.
2
Щоб відкрити фітнес центр, необхідно придбати обладнання для фітнес а. Тренажери можна придбати в лізинг (оренда), що значно заощадить кошти на початковому етапі. Персонал закладу повинен відрізнятися квалифицированностью і ввічливістю. На кадрах економити не рекомендується. Інструктора повинні пройти атестацію. Також можна спорудити власний навчальне установа (центр) з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації інструкторів з фітнес у та бодібілдингу.
3
Просування фітнес клубу повинне відбуватися по всьому населеному пункту. Важливо довести до потенційного клієнта переваги перед конкурентами. Можна ввести знижки і різні дисконтні карти для певної категорії осіб. Реклама повинна проходить по всіх джерелах засобів масової інформації. Краще почати рекламувати, перед тим як відкрити фітнес центр і вводити різні знижки з моменту початку роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HaEmfb7s_BA
Зверніть увагу
Ризик вкласти і не вийти на прибуток. Слід ретельно вивчити ринок.
В останні кілька десятиліть на зміну напівлегальним «гойдалки» прийшли майже професійні спортивні клуби , поріг яких тепер перетинають навіть чоловіки і жінки за 40. Вони успішно побороли власні комплекси і зрозуміли, наскільки важливо не тільки виглядати добре, але і відчувати себе молодим і здоровим. Разом з цим змінюються і спортивні клуби . Тепер це не просто приміщення з набором тренажерів і накоченим тренером, але справжній фітнес-центр, де є салон краси, сауна, фітобар і власний дієтолог. Відкриття такого центру вимагає ретельно пропрацював бізнес-плану.
Інструкція
1
Перш за все, визначте, якого плану спортивний клуб плануєте відкрити: універсальний, багатофункціональний або вузькоспрямований силовий. Залежно від типу клубу варіюється сума мінімальних інвестицій. Наприклад, базовий клуб, що пропонує заняття на тренажерах, рухові програми, сауну, масаж і солярій зажадає вкладення не менше 1,5-3млн р. З них 300 тис. Р. піде на ремонт, стільки ж на обладнання сауни і солярію, 150 тис.р. на рекламу і не менше мільйона на покупку тренажерів і супутніх товарів.
2
Тепер приступайте до вибору приміщення. Оптимальний варіант - це оренда приміщення, колись використовувався як спортивний зал або спорткомплекс. Однак можна зняти приміщення на першому поверсі офісної будівлі або житлового будинку. Мінімальна площа для розміщення фітнес-центру - 150-250 кв.м. Велика частина відводиться тренажерному залу і залу аеробіки або фітнесу.
3
Далі зверніться в адміністрацію міста, органи пожежного нагляду, санепідемстанції для отримання дозволу на відкриття спортивного клубу. Укладено договори з ЖЕУ, міськими водо- і енергопостачальними організаціями.
4
Отримавши дозвіл, приступайте до облаштування внутрішнього приміщення. Всі зали повинні бути обладнані витяжною вентиляцією. На підлозі постеліть спеціальний матеріал, звичайний лінолеум травмонебезпечний. Як мінімум одна стіна кожного залу для тренувань повинні бути дзеркальною, а в залі аеробіки встановіть танцювальний верстат для розтяжки.
5
Тепер можна закуповувати обладнання для занять. Краще всього, якщо список необхідних тренажерів допоможе скласти професійний тренер. Базовий комплект тренажерів обійдеться не менше, ніж в 750 тис.р. Він складається з 15-17 силових тренажерів і 4-5 кардиотренажеров. Такий комплект розміститься на 100кв.м. У тренажерному залі і в залі для аеробіки повинен бути музичний центр або інше джерело ритмічної музики.
6
Потім приступайте до набору персоналу. Знадобиться адміністратор, менеджер, директор, бухгалтер, технічний працівник і кілька тренерів. При бажанні можна запросити фахівця з масажу або косметолога, адже жителів великих міст об'єднує вічна гостра нестача часу, тому кожному відвідувачу спортивного клубу буде несказанно зручно в одному місці займатися спортом і отримувати інші послуги з догляду за красою і здоров'ям.
7
За кілька місяців до відкриття почніть рекламну кампанію. Розповсюдьте рекламні листівки в навколишніх будинках, запропонуйте знижки першим відвідувачам. Практика показує, що постійними клієнтами стають саме жителі довколишніх районів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OHJNUto200c
Зверніть увагу
Врахуйте, що в тренажерному залі обов'язково має бути місце для розминки, а в зоні вільних ваг (гантелі, штанги) має бути місце для підстраховки.
Корисна порада
При написанні бізнес-плану враховуйте поточні витрати і оренду. З урахуванням місткості спортивного клубу (20-40 осіб) та вартість місячного абонемента (750-1500р.), Термін окупності складе 3-6 років.На отримання дозволів та погоджувальних документів може піти до півроку.