Як позбутися від волосся на обличчі.

Якщо ви вирішили позбутися від волосся на обличчі, але не знаєте, як це зробити, наші методи і поради вам у цьому допоможуть.
  1. Електроепіляція. Волосяні фолікули проходять окрему обробку за допомогою голочки, яка передає струм прямо в корінь волоса. Така процедура руйнує волосся, і він вже не зможе вирости знову. Хоча даний метод епіляції займає, як правило, тривалий час, електроепіляція найбільш ефективна і дає довготривалий результат.
  2. Для того щоб прибрати волосся на обличчі, широко застосовують метод лазерної епіляції. Він по праву вважається найбільш надійним способом довгострокового видалення волосся. Волосяні фолікули піддаються впливу коротких пучків світла, зупиняючи тим самим подальше зростання нового волосся. Одна процедура лазерної епіляції впливає на тисячі волосків, і для повного позбавлення від волосся потрібно від 3 до 6 процедур. На відміну від електроепіляції, лазер впливає менш болісно і не забирає багато часу.
  3. Процедури вищипування. Якщо небажаних волосків не надто багато, можна спробувати метод вищипування. Все, що вам слід придбати, - це хороший пінцет, збільшувальне дзеркало. Процедура проводиться при природному освітленні, бажано денному. Найкраще вискубувати волоссячко після ванни, в цей час ваші пори відкриті, і волосся набагато легше піддаються вищипування. Можна полегшити сеанс вищипування за допомогою спеціального бальзаму, який заспокоїть шкіру і зніме хворобливе відчуття. Ефект після процедури збережеться протягом одного місяця, в залежності від швидкості росту волосся.
  4. Ще одним хорошим способом, щоб видалити волосся на обличчі, стали хімічні засоби для депіляції. Даний метод досить популярний через свою порівняно недорогий вартості. Однак через сильний дратівної складу, видаляти волосся слід дуже акуратно.
  5. Засоби, що уповільнюють ріст волосся. Такі товари не видаляють вже існуюче волосся. Натомість засоби впливають на волосяні фолікули, сповільнюючи їх подальше зростання. Зростаючі волоссячко в обробленій зоні будуть набагато світліше і тонше, що дозволяє досягти тривалого ефекту і позбутися волосся на обличчі. Уповільнюють засоби добре доповнюють різні воски, депіляцію з використання цукру і вищипування. Продукція для уповільнення росту волосся проводиться у вигляді різних кремів, які необхідно втирати в проблемні зони кілька разів на день протягом 1-2 місяців.
Якщо для чоловіків борода може стати предметом стилю, а рослинність на обличчі не вважається чимось непристойним, то для жінки волосся на обличчі - це велика проблема, від якої всіма силами намагаються позбутися. Видалити волосся на обличчі не так складно, якщо знати, якими методиками скористатися.
Вам знадобиться
  • -пінцет, щипчики; -лазерні епіляція; -віск; -електроліз; -двудомная кропива і соняшникова олія
Інструкція
1
Дорога, але володіє великою ефективністю процедура - лазерна епіляція. Кілька сеансів лазерної епіляції можуть назавжди позбавити вас від небажаної рослинності на обличчі. Мінус цієї процедури - в її високій вартості, а також у тому, що є певний ризик, що волосся з'являться знову через деякий час.
2
Якщо ви хочете позбутися від рідкісних волосків, використовуйте перевірений метод, яким ви користуєтеся, коректуючи брови - вищипуйте волоски щипчиками або пінцетом. Цей метод відрізняється хворобливістю, але видаляє волосся якісно і надовго, а також не потребує додаткових фінансових витрат.
3
Також ви можете видаляти волосся за допомогою воску - незважаючи на явну болючість, цей метод теж досить ефективний.
4
Ще один простий і ефективний метод позбавлення від волосся - їх знебарвлення. Розведіть у воді 50% перекис водню, змочуйте в ній ватяний тампон і протирайте волосся, які хочете знебарвити. Якщо повторювати процедуру часто, волосся почнуть истончаться, ламатися і зникати зовсім.
5
Крім того, для видалення окремих волосків на обличчі ви можете скористатися в косметологічних салонах процедурою електролізу, який впливом струму знищує волосяні цибулини.
6
В області обличчя волосся можна видаляти за допомогою ультразвукової епіляції, яка проводиться в два етапи - після воскової епіляції на шкіру наноситься гель, що проникає в шкіру, а потім шкіра обробляється ультразвуком, який руйнує волосся.
7
Фотоепіляція, на відміну від ультразвукової, працює інакше - волосся руйнується, завдяки потужному світловому випромінюванню. Цей метод дорогий, але безпечний, і не підходить для дуже світлого волосся. Використовуючи фотоепіляцію, за кілька процедур ви можете позбутися від волосся на обличчі на довгі роки.
8
Видалити волосся на обличчі можна і за допомогою народних засобів. Розітріть 40 г насіння дводомної кропиви і настоюйте їх в 100 г соняшникової олії два місяці. Натирайте получившимся масляним настоєм ті місця, які потрібно позбавити від волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/Gun8VC4gNU4
Зверніть увагу
Як позбутися від волосся назавжди. Незаперечною складовою частиною жіночої краси є чиста, гладка шкіра. Як правило, причиною настільки густий і щедрою рослинності є надлишок чоловічих статевих гормонів в організмі жінки, а так же спадкова особливість організму. Найлегшим методом позбавлення від волосся є епіляція, на жаль, ефективність цього методу не настільки велика, так, як доводиться повторювати донну процедуру хоча б раз на тиждень.
Корисна порада
Лазер і фотоепіляція - це одні з найуспішніших методів видалення волосся на обличчі майже назавжди, але вже не в домашніх умовах і зробити це самостійно не вбачається можливим. Плюси - стрімкість, майже повна безболісність, від волосся позбавляються назавжди (але, для цього Кажуть, що подібні методи позбавлення від волосся годяться тільки лише для темного волосся. Але життя не стоїть на місці, і є пристрої, здатні позбавити від волосків всякого типу - і вельми світлі, і тонкі. Необхідно тільки шукати уважно!